Спільнота випускників МІМ-Київ поповнилася групою маркетологів

26 березня 2011 року чергова група маркетологів отримала у бізнес-школі МІМ-Київ сертифікати про успішне закінчення програми PMD "Маркетинг"

Спільнота випускників МІМ-Київ поповнилася групою маркетологів

Урочистому закриттю програми передувало дводенне жваве обговорення випускних проектів, які цього разу відзначалися максимальною широтою тем.

"Випускні роботи були справді цікавими й вартими обговорення, – зазначив Олексій Виноградов, віце-президент із маркетингу, доцент МІМ-Київ, директор програми. – Слухачі порушили найрізноманітніші проблеми, від побудови системи дистрибуції до виведення на ринок private label, зачепивши зовсім різні сегменти економіки та продукти, від шоколаду ручної роботи до металопрокату. Обговорення дипломних робіт, власне, як і все навчання, наочно продемонструвало багатовекторність і багатоаспектність маркетингу як такого".

Випускники програми цілком поділяють думку її директора. Висловлюючи враження від навчання, вони зазначали особливу корисність спілкування із фахівцями із різних галузей економіки, наголошували на перевагах комплексного підходу до навчання та цілісного погляду на бізнес і маркетинг у ньому, дякували за поштовх до усвідомлення нових напрямів розвитку бізнесу.

Новоспечені випускники МІМ-Київ здобули натхнення, стимули до самоосвіти і практичні інструменти підвищення результативності власної діяльності (збільшення обсягів продажів тощо).

Освіта.ua
05.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів