Бізнес-школа МІМ-Київ презентувала нову програму "МВА в ІТ-менеджменті"

29 березня 2011 року бізнес-школа МІМ-Київ спільно із Олександром Кардаковим оголосила про запуск нової програми – "МВА в ІТ-менеджменті"

Бізнес-школа МІМ-Київ презентувала нову програму "МВА в ІТ-менеджменті"

Ця програма ініційована Олександром Кардаковим, випускником МІМ-Київ, головою наглядової ради компанії "Октава Капітал", успішним бізнесменом, засновником найбільших та найуспішніших українських ІТ-компаній – "Інком", "Датагруп", "Мегатрейд", а реалізовуватиметься бізнес-школою МІМ-Київ у співпраці із експертами ІТ-галузі.

Ірина Тихомирова, президент МІМ-Київ наголосила, що унікальність програми "МВА в ІТ-менеджменті" полягає в тому, що вона сформована у відповідь на запит бізнесу. Це повноцінна програма МВА, що відповідає усім міжнародним стандартам, крім того, наснажена тими специфічними знаннями у сфері ІТ, без яких неможливий успішний ІТ-менеджер, зазначила президент МІМ-Київ.

20% курсів дворічної програми "МВА в ІТ-менеджменті" стосуватимуться саме використання ІТ-технологій, їх спрямування на ефективний розвиток бізнесу. ІТ-курси викладатимуть досвідчені експерти, що працюють із компаніями Олександра Кардакова, представники інших партнерів програми. Найбільші гравці ІТ-ринку України вже заявили про підтримку проекту. Серед них – компанії Cisco (інноваційний партнер), "Датагруп" (телекомунікаційний партнер), Kaspersky Lab., Novell.

Актуальність такої програми випливає не лише із опитувань ІТ-управлінців високого рівня, проведених Олександром Кардаковим. Зарубіжні партнери МІМ-Київ, які вже не перший рік спостерігають за розвитком високих технологій в Україні та світі, зазначають, що потреба в ІТ-управлінцях - стратегах збільшується всюди, і тут Україна цілком у річищі глобальних тенденцій.

Власне, завданням програми "МВА в ІТ-менеджменті" є формування нової якості ІТ-управлінця. На переконання Олександра Кардакова, це завдання успішно виконуватиметься тандемом "найкращої української бізнес-школи та провідних компаній-практиків ІТ-сфери".

Освіта.ua
30.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів