МІМ-Київ відкриває програму для управлінців "МВА в IT-менеджменті"

У жовтні 2011 року планується старт програми "МВА в IT-менеджменті", яка буде реалізовуватись Міжнародним інститутом менеджменту (МІМ-Київ)

МІМ-Київ відкриває програму для управлінців "МВА в IT-менеджменті"

Сьогодні IT-рішення в сучасному бізнесі тісно пов’язані із рештою бізнес-процесів компанії, що вімагає від ІТ-управлінців цілісного бачення функціонування компанії та ринку.

Реагучи на запити ринку, бізнес-школа МІМ-Київ разом з Олександром Кардаковим, випускником МІМ-Київ, відомим українським бізнесменом, співзасновником низки великих українських компаній сегмента ІТ і телекомунікацій ("Інком", "Датагруп", "Мегатрейд"), відкриває спеціалізовану програму "MBA в ІТ-Менеджменті".

Мета нової програми "МВА в IT-менеджменті" – допомогти управлінцям керувати бізнесом як коплексною та дінамічною структурою.

Перевага цієї програми полягає в тому, що вона включатиме, окрім традиційного для програми МВА блоку дисциплін із фінансів, маркетингу, менеджменту та міжнародного бізнесу, блок спеціальних ІТ-дисциплін.

Відтак, формат програми "МВА в IT-менеджменті" включатиме два етапи. На першому етапі для спілкування з викладачами-практиками слухачі будуть поділені на групи по 35 осіб. Навчання проводитиметься у форматі єдиної віртуальної аудиторії за допомогою відеозв’язку.

На другому етапі слухачам буде запропоновано 2-тижневе стажування в Силіконовій долині (США), що передбачає зустрічі з топ-менеджментом лідируючих компаній ІТ-ринку, лекції запрошених викладачів, візити до компаній.

29 березня 2011 року у МІМ-Київ пройде прес-конференція, присвячена цій ініціативі. Про особливості програми в ході прес-конференції говоритимуть президент бізнес-школи МІМ-Київ Ірина Тихомирова та голова наглядової ради компанії "Октава Капітал" Олександр Кардаков.

Освіта.ua
24.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів