HR і рекрутер: професійна зустріч у бізнес-школі МІМ-Київ

15 березня 2011 року бізнес-школа МІМ-Київ вперше зібрала за круглим столом тих, хто звик перебувати по різні боки "барикад" ринку праці

HR і рекрутер: професійна зустріч у бізнес-школі МІМ-Київ

Представники рекрутингових агенцій та менеджменту компаній-замовників визначали найгостріші питання та проблеми, які виникають під час залучення зовнішнього рекрутера до процесу пошуку фахівців в компанію.

"Послуги зовнішнього рекрутменту добре працюють, коли йдеться про підбір персоналу до закордонних представництв або у стартап-напрями. В інших випадках наша компанія використовує внутрішній ресурс", - таку думку висловила Надія Омельченко, генеральний директор компанії "Октава Аутсорсинг".

А Head of HR компанії Nokia Siemens Networks Валентина Нікіфорова поділилася позитивним досвідом співпраці з рекрутинговими агенціями – адже коли постає питання набору персоналу у 12 країнах світу, без зовнішньої допомоги обійтися важко.

У свою чергу рекрутери Алла Коняєва (Konyaeva&Partners), Валерія Казадарова (Talent4Business), Андрій Анучин (Фарма Персонал) висловили свої побажання до організації співпраці з роботодавцем.

За словами Алли Коняєвої, "коли ми знатимемо про найрізноманітніші технології рекрутингу та про специфіку використання кожної з них, - тоді період неадекватних очікувань від роботи рекрутера залишиться у минулому".

А "неадекватних очікувань" поки що вистачає: гості зустрічі висловлювалися про неналежну якість роботи, яку надають деякі рекрутингові агенції і нівелюють таким чином репутацію всієї галузі. У свою чергу рекрутери "нагадали" роботодавцям про непрозорі тендери і недотримання фінансових зобов’язань.

Як і передбачалося, запитань та проблем було висловлено більше, ніж почуто відповідей та коментарів. Утім, як іще на початку зустрічі зазначила президент МІМ-Київ Ірина Тихомирова, "зустріч HR-ів і рекрутерів – це тільки початок великого діалогу та активної взаємодії двох сторін".

Довідка: Бізнес-школа МІМ-Київ (Міжнародний інститут менеджменту) стартувала у 1989 році як спільний проект представників українського й міжнародного бізнесу. МІМ-Київ реалізує середньострокові освітні програми для керівників вищої та середньої ланки (SE МВА, МВА, PMD), а також спеціалізовані (програма "Сучасний менеджмент в охороні здоров'я", "Управління фінансами", "Управління персоналом та організаційний розвиток", "Маркетинг") і корпоративні програми.

Освіта.ua
16.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів