В Києві пройшла конференція присвячена "Зеленим стратегіям бізнесу"

14 березня Українська мережа енергетичних інновацій Greencubator та Києво-Могилянська Бізнес-Школа організували конференцію "Зелені стратегії бізнесу: прибутковість, відповідальність, зростання"

В Києві пройшла конференція присвячена "Зеленим стратегіям бізнесу"

Конференція була проведена для власників і менеджерів бізнесу, викладачів бізнес-шкіл, консультантів та експертів з можливостей зеленого розвитку економіки.

Ця подія була прагненням розвіяти стереотип щодо "зелених" підходів в бізнесі, як просто модної тенденції та дорогої забавки, продемонструвавши їхню життєздатність на прикладі українських компаній, які вже працюють в "зеленій" економіці.

Саме тому Greencubator та kmbs об’єднала спільна ініціатива, спрямована на популяризацію "зелених" стратегій для лідерів українського бізнесу.

Серед доповідачів були засновник компаній "Аверс новітні технології" та "Енергопроект" Дмитро Муравський, директор компанії "Атмосфера.UA" Олексій Бадіка, керівник департаменту з екологічної безпеки компанії ДТЕК Ірина Вербицька, представник Phoenix Capital Джон МакКі Квін, головний редактор Marketing Media Review Ірина Рубіс та інші.

Освіта.ua
16.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів