Семінар з податків у Бізнес-школі МІМ-Київ: оподаткування прибутку підприємств

1 березня 2011 року Бізнес-школа МІМ-Київ зібрала керівників підприємств на другий семінар серії "Робота в умовах нового оподкування". Цього разу учасники говорили про зміни у податку на прибуток підприємств

Семінар з податків у Бізнес-школі МІМ-Київ: оподаткування прибутку підприємств

Спікер семінару, директор програми "Управління фінансами" в МІМ-Київ Ірина Педь докладно розповіла про загальні правила обчислення оподаткованого прибутку, а також торкнулася найгостріших питань в переході від валових витрат до собівартості.

Оскільки зустріч мала характер не стільки семінару, скільки практикуму, то учасники мали змогу на конкретних прикладах знайти вирішення найпоширеніших бізнес-ситуацій. Як зазначили відвідувачі семінару, "фінансисти та керівники компаній одержали не просто розбір нового Податкового кодексу, а прості та дієві рекомендації".

Довідка: Ірина Педь - доцент кафедри бізнес-адміністрування бізнес-школи МІМ-Київ, доктор економічних наук. Експерт судово-економічної експертизи. Поєднує викладання з практичною діяльністю консультанта. Автор понад 80 публікацій з проблем оподаткування та фінансового ринку. У бізнес-школі МІМ-Київ викладає курси: Оподаткування підприємств, Світова практика оподаткування.

Освіта.ua
10.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів