Прес-конференція "Проблеми та перспективи бізнес-освіти"

Під час прес-конференції будуть обговорені питання вдосконалення Закону України "Про освіту", а також проблеми та перспективи розвитку бізнес-освіти в Україні

Прес-конференція "Проблеми та перспективи бізнес-освіти"

В програмі прес-конференції обговорення Закону України "Про освіту", проблем бізнес-освіти в Україні, результатів дослідження незалежного міжнародного рейтингового агентства EDUNIVERSAL (Франція), рейтингу бізнес-шкіл в Україні.

Конференція відбудеться за участю Савченко О. В. (д. е. н., проф., голова Ради Міжнародного інституту бізнесу), Заболотного В. М. (к. е. н., президент Міжнародного інституту бізнесу), Клімова В.В. (MBA, Генерального директора ТОВ "Нова Пошта").

Дата проведення: 10 березня 2011 року.

Час проведення: 12:00-13:00.

Місце проведення: Бізнес-клуб "Белгравія" (м.Київ, вул.Прорізна, 18/1г)

Цільова аудиторія: прес-конференція розрахована на журналістів, фахівців бізнес-освіти, керівників по персоналу українських та мультинаціональних компаній.

Майбутня конференція стане ідеальним майданчиком для зустрічі провідних експертів для обговорення ситуації, що склалася, і перспектив розвитку українського ринку бізнес-освіти.

Учасники зможуть отримати вичерпну інформацію про питання вдосконалення Закону України "Про освіту", результати дослідження незалежного міжнародного рейтингового агентства EDUNIVERSAL (Франція), рейтингу бізнес-шкіл в Україні, переваги міжнародної акредитації програм Міжнародного інституту бізнесу.

Для реєстрації учасників та преси звертайтесь: (044) 585-00-33.

E-mail: Julia.Ivanenko@iib.com.ua

Довідка: Міжнародний інститут бізнесу (МІБ) визнаний кращою бізнес-школою в Україні ("Excellent business school 2010") за результатами дослідження незалежного міжнародного рейтингового агентства EDUNIVERSAL (Франція). МІБ нагороджений 3 лаврами за високу якість освітніх послуг, авторитет на ринку бізнес-освіти України та міжнародний вплив і входить до списку 1000 кращих бізнес-шкіл світу.

Освіта.ua
03.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів