Слухачі МІМ-Київ отримали дипломи МВА

18 лютого 2011 року у МІМ-Київ відбулась урочиста подія - дипломи магістрів бізнес-адміністрування отримали слухачі модульної та вечірньої груп МВА МІМ-Київ

Слухачі МІМ-Київ отримали дипломи МВА

Дипломи новоспеченим випускникам, а також спеціальну власну відзнаку за найкращий диплом вручав Віталій Гайдук, член Наглядової ради МІМ-Київ, один із найуспішніших українських бізнесменів та державних діячів.

"Я вітаю вас усіх із успішним завершенням навчання. Це був мужній крок – складно зважитися піти навчатися, маючи за спиною власний бізнес і неабиякий досвід. Я сподіваюся, що ви знайшли у МІМі відповіді на всі свої запитання або ж отримали ті інструменти, які допоможуть віднайти ще не здобуті відповіді", – привітав чергову когорту магістрів бізнес-адміністрування Віталій Гайдук.

Найкращим дипломом цього року була визнана робота Дмитра Кальоних, керівника відділу компанії "МКС", присвячена питанням управлінської психології. "Я не очікував такої нагороди, просто хотів зробити хорошу роботу, – схвильовано відзначив Дмитро Кальоних. – Дуже вдячний МІМу за ті два фантастичних роки, які я тут провів. Це був особливий етап у моєму житті. Про стажування в Гонконгу годі й казати. Все, що я отримав у бізнес-школі, супроводжуватиме мене впродовж життя".

"За ці два роки ми стали справжніми друзями. Адже друзі – це ті, в кого спільні інтереси, хто говорить однією мовою, – звернувся до випускників професор МІМ-Київ, завкафедри бізнес-адміністрування Макс Гольцберг. – Я вітаю вас із вашими дипломами, що є результатом вашого рішення, прийнятого два роки тому. Я сподіваюся, що ми ще не раз зустрінемося в стінах МІМу, адже не можна навчитися раз і на все життя. Знання швидко застарівають, ідеї запозичують конкуренти, тож єдине, що лишається, – постійно навчатися, чого вам і бажаю".

"Ми ефективно застосуємо знання, які отримали в МІМі, і отримаємо результат, за яким сюди ішли", – пообіцяв у відповідь від імені випускників Андрій Сердінов, менеджер компанії "Метеор", призер Олімпійських ігор з плавання, вчорашній слухач модульної групи МВА.

"Що таке МІМ? – провадив далі його колега Олексій Александров, випускник вечірньої МВА, начальник департаменту приватних банківських послуг Private Banking УкрСибббанк BNP Paribas Group. – Це баланс, з одного боку, вкладених нами часу й зусиль, з іншого – отриманої нами мудрості й знань, які нікуди не подінуться, будуть із нами завжди. А крім того, це прекрасна спільнота, якій ми бажаємо постійного процвітання".

Насамкінець, випускники зробили школі символічний подарунок, який назвали "Кристалізація свідомості", наголосивши, що цим терміном називають формування в людини сталого світогляду. Мовляв, МІМ-Київ у своїх випускників такий світогляд сформував.

Освіта.ua
24.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів