МВА-програми надають переваги ще у процесі навчання

Багато людей отримують підвищення зарплати та кращу посаду у процесі навчання у бізнес-школах

МВА-програми надають переваги ще у процесі навчання

Про це розповів академічний директор акредитованої Асоціацією МВА (АМВА) програми ЕМВА Міжнародного факультету Університету Шеффілда, засновник і один з директорів Лабораторії стратегічного управління людськими ресурсами Леслі Самозі у ході Інтернет-дискусії на тему: "Розкриваючи секрети МВА", що проходила на порталі ЛІГА.net.

"Чи підвищать вашу зарплату або чи отримаєте ви просування по службі? Статистика, зібрана шанованими медіа, такими як Financial Times та Wall Street Journal, показує, що це відбувається з багатьма людьми ще у процесі навчання на МВА-програмі або незабаром після її закінчення" , - зазначив експерт.

"У житті немає гарантій, але я можу гарантувати, що ви будете більше себе поважати, якщо будете приймати більш поінформовані рішення після закінчення програми МВА, а люди будуть частіше прагнути дізнатися вашу думку!", - додав Леслі Самозі.

За його словами, у кожної людини є своя причина, щоб навчатися на програмах МВА. Деяким це потрібно у цілях реклами, іншим - щоб зробити свій бізнес більш ефективним, третім - просто щоб стати кращими менеджерами або, в майбутньому, власниками компаній.

"Проте більшість людей, що навчаються на МВА, робить це, щоб доповнити свою попередню освіту найсучаснішими бізнес-знаннями, аби стати більш цілісними особистостями та отримати кращу можливість для просування по службі", - зробив висновок директор програми ЕМВА Міжнародного факультету Університету Шеффілда.

ЛІГА.net
16.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів