Випускники бізнес-шкіл 2010 року швидше знаходять роботу

Вихід світових лідерів з рецесії сприяв покращенню ситуації на ринку праці для власників дипломів MBA, - ідеться у дослідження GMAC, організації, що адмініструє тест GMAT

Випускники бізнес-шкіл 2010 року швидше знаходять роботу

Повільне відновлення економіки та більш творчий пошук роботи допомогли випускникам бізнес-шкіл 2010 року краще продавати свої послуги на ринку праці, ніж випускникам 2009 року.

"Приблизно кожен третій випускник 2010 року заявив, що економіка не вплинула на його пошук роботи. Для багатьох вплив економіки проявився у необхідності бути більш гнучким щодо галузі, місця роботи та рівня її оплати. Новий випуск не захотів звужувати категорії пошуку, тому їхні спроби завершились працевлаштуванням переважної більшості", - розповідає автор дослідження Сабін Шейх, менеджер з досліджень GMAC.

Висновки дослідження показують, що випускники 2010 року надіслали в середньому 33 резюме, відвідали 6 співбесід та отримали 1,9 пропозицій роботи. 59 % опитаних заявили, що отримали роботу, яку хотіли, а 37 – що отримали майже таку роботу як хотіли.

Не дивлячись на те, що більшість випускників обдзвонювала компанії (62%) та шукала роботу в Інтернеті (61%), все ж найбільш дієвими виявились більш прямі контакти: особисті зв’язки (37%) та інтерв’ю на кампусі (20%).

При цьому, 70% випускників заявили, що їхня початкова зарплатня цілком відповідає чи навіть перевищує їхні очікування, а 76% вважають, що ступінь, отриманий у бізнес-школі, став серйозною складовою їхнього успіху.

Програма "Дослідження перспектив випускників" проводить опитування у вересні та квітні, реєструючи характеристики роботи та зміни у працевлаштуванні 3 400 випускників бізнес-шкіл, які закінчили навчання у період з 2000 року по 2010 рік.

Результати цього опитування, проведеного у вересні минулого року, показали, що 93% усіх випускників бізнес-шкіл з 2000 по 2010 роки працевлаштовані. Цей показник на 3% вище за показник попереднього - 2009 року, що свідчить про розвиток економіки.

При цьому, середня зарплата випускника складає $94,542 і чим довше він працює на одному місці, тим вона вища.

Освіта.ua
15.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів