У МІМ-Київ пройшов воркшоп, присвячений емоційному вигоранню менеджерів

Бізнес-школа МІМ-Київ зібрала керівників середньої та вищої ланки на воркшоп "Емоційне вигорання менеджера: чи справді це неминуче?"

У МІМ-Київ пройшов воркшоп, присвячений емоційному вигоранню менеджерів

Тема зустрічі, що пройшла 8 лютого 2011 року, набирає дедалі гострішої актуальності чи не з кожним днем: менеджмент компаній, що переходить з одного стресу в інший, "вигорає" дедалі швидше.

В чому полягають причини перманентного стресу/дистресу, як йому протистояти та боротися? Про це учасникам воркшопу розповідав Володимир Банцер, кандидат психологічних наук, викладач МІМ-Київ.

Протягом майстер-класу учасники дізналися про найпоширеніші стресогенні установки, які лежать в основі емоційного вигорання, а також зрозуміли, чому не варто уникати стресу.

"Стрес сформував, по-перше, імунну систему людини, а по-друге, — наше уміння спілкуватися з іншими", — зауважив Володимир Банцер. І лише ті стреси, які постійно накопичуються, спричиняють емоційне вигорання, для боротьби з яким слід передусім його…визнати.

Подальше "лікування" емоційного вигорання менеджера, за словами спікера воркшопу, зводиться до обговорення проблеми, постійної трансляції своїх бажань та почуттів, перегляду життєвих цінностей і способу життя.

"Емоційне вигорання виникає тоді, коли людина відповідальна за інших людей і не відчуває відповідальності за своє життя", — зазначив Володимир Банцер. І порадив присутнім для підвищення відповідальності за себе ставити реальні цілі, виявляти терпимість до інших і відпочивати ще до того, як втомилися.

Довідка: Воркшоп — майстер-клас з кар'єрного розвитку менеджерів. Учасники зі сторони спільноти — випускники та слухачі МІМ-Київ, зацікавлені в кар'єрному зростанні і розвитку. Спікери воркшопів — досвідчені експерти в кар'єрному розвитку та працевлаштуванні: представники роботодавців та рекрутингових структур.

Освіта.ua
14.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів