Бізнес-школа МІМ-Київ започаткувала фінансове кафе

У МІМ-Київ відбулася перша зустріч у форматі фінансового кафе. Звичний для маркетологів та HR-ів захід, що сприяє невимушеному спілкуванню та обміну думками, - відтепер доступний і для фінансистів

Бізнес-школа МІМ-Київ започаткувала фінансове кафе

Подія, що пройшла 2 лютого 2011 року, поклала початок окремому циклу постійних зустрічей для фінансистів і була присвячена можливостям, які відкриває веб-простір для роботи з інструментами фондового ринку.

Експерти-доповідачі під час зустрічі поділилися знаннями про інвестиційні майданчики та інструменти інвестування, технологіями управління інвестиційними ризиками.

Модератор заходу професор МІМ-Київ Володимир Данько розповів про програму, за допомогою якою інвестор може відстежувати шлях власних коштів в онлайн-режимі, вести торгівлю, здійснювати брокеридж операції з відповідних Інтернет-платформ.

Досвідом у торгівлі цінними паперами та управлінні активами поділилися Юрій Власенко, голова правління групи ISFP (Investment & Structured Financial Products) та Олексій Сьомик, директор ISFP Capital.

Про інвестиційні канали, шляхи збору інформації на ринках, а також про те, що слід знати, аби інвестувати ефективно, — розповідав випускник МІМ-Київ Валентин Хохлов, консультант з корпоративних фінансів та стратегій.

Освіта.ua
14.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів