MBA-програма: "Управління бізнесом в проектно-орієнтованих організаціях"

Програма "Управління бізнесом в проектно-орієнтованих організаціях" - одна зі спеціалізацій MBA, які пропонує Університет "КРОК"

MBA-програма: "Управління бізнесом в проектно-орієнтованих організаціях"

Навчання за цією програмою проводить структурний підрозділ Університету "КРОК" - Навчально-науковий інститут магістерської підготовки та післядипломної освіти.

Для вступу на програму з ІІ семестру (1,5 роки навчання) необхідно мати освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста або магістра в галузі економіки або менеджменту.

Програма "Управління бізнесом в проектно-орієнтованих організаціях" спрямована на підготовку топ-менеджерів для проектно-орієнтованих компаній.

Особливістю програми та її відмінністю від інших програм MBA в Україні є інтеграція стратегічного та проектного менеджменту.

Керівники компаній мають розуміти взаємозв'язок верхнього (стратегічний) та середнього (програми і проекти) рівня управління, вміти розробляти не тільки глобальну концепцію розвитку своїх організацій, але і доводити її до керівників середньої ланки (функціональних і проектних менеджерів) у вигляді планів конкретних проектів у прив'язці до часу та ресурсів.

Крім зазначеної програми, інститут пропонує ще дві MBA-спеціалізації - "Страховий менеджмент" і "Інформаційний менеджмент".

Освіта.ua
10.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів