У LvBS відбулася зустріч на тему "Скільки коштує гідність?"

У зустрічі взяли участь близько 150 представників українського бізнесу, переважно власники та топ-менеджери

У LvBS відбулася зустріч на тему "Скільки коштує гідність?"

Людська гідність та її конкретний вимір для українського бізнесу, нонконформізм і вміння пливти проти течії, проблема хабарництва - ці питання обговорювали представники українського бізнесу з ректором Українського католицького університету отцем-доктором Борисом Ґудзяком на зустрічі "Скільки коштує гідність?", яку організувала Львівська бізнес-школа (LvBS), як початок серії зустрічей "Бізнес Credo".

Модератором та ведучою виступила Наталя Попович, керівник компанії PRP Group в Україні, Росії, Азербайджані та інших країнах СНД.

"Тема гідності є вічною, адже вона відповідає на запитання ким ми є і ким нам варто бути. Творчість, кризи та напруга, які є невід'ємними в бізнесі, загострюють це питання. Люди бізнесу - це впливові люди, що можуть через свою діяльність гідність людини піднімати", - зазначив ректор УКУ, пояснюючи вибір теми для першої зустрічі серії "Бізнес Credo".

"На короткострокову перспективу корупція є часто легкий спосіб, щоб давати собі раду з брократією та перепонами в українських реаліях, - зазначив о. Борис Ґудзяк, відповідаючи на запитання чи можлива індульгенція на хабарництво в українських обставинах. - Але на довшу мету цей процес руйнівний. Адже тоді праця, жертва, творчість, інноваційність, добрий менеджмент, які є цінностями бізнесу, негуються зовнішнім чинником. Тому ця система приречена до животіння".

"У зустрічі взяли участь близько 150 представників українського бізнесу, переважно власники та топ-менеджери. Це була нагода поговорити про проблеми та перспективи бізнесу через іншу перспективу: перспективу священика, але при тому успішного управлінця, який збудував і продовжує будувати потужну структуру, - зазначила директор Львівської бізнес-школи Софія Опацька. - Розмова про ефективність, бізнес процеси, капітал та прибуток, але на рівні візії, яка бачить людину у цілісності".

Довідка: Дискусійний клуб "Бізнес Credo" - це можливість для власників та топ-менеджерів поспілкуватись у форматі "business talk" із провідними мислителями та лідерами суспільної думки в українському та міжнародному середовищі. Мета цього проекту - створити майданчик та започаткувати активний діалог щодо взаємодії бізнесу та суспільства, проаналізувати сучасні взаємні виклики та впливи, а в тривалішій перспективі - підсилити роль бізнесу у розвитку ключових суспільних процесів в країні.

Освіта.ua
07.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів