DBA у МІМ-Київ: Найвищий ступінь бізнес-освіти

У березні 2011 року у Міжнародному інституті менеджменту стартує програма DBA (доктор бізнес-адміністрування)

DBA у МІМ-Київ: Найвищий ступінь бізнес-освіти

DBA - визнаний у світі формат програми для управлінців найвищого рівня, які вже здобули бізнес-освіту, мають непересічний управлінський досвід і потребують його осмислення та узагальнення в рамках не лише навчання, але й аналітичного дослідження.

Ступінь доктора бізнес-адміністрування, який здобувають слухачі програми після завершення усіх її етапів, – найвищий ступінь еліти бізнесу. Вперше МІМ-Київ запропонував цю програму українським управлінцям минулого року.

Програма DBA у МІМ-Київ – це, безумовно, нові ідеї для вас і вашого бізнесу, причому обов’язково ті, які визначатимуть завтра обличчя не лише українського, але й світового бізнесу. Адже на програмі викладають запрошені професори – представники успішних європейських бізнесів: банків, консалтингових компаній та корпорацій тощо.

У фокусі уваги слухачів DBA – найактуальніші інновації в управлінні й виробництві, найефективніші інструменти інвестування, нові парадигми функціонування бізнесу в макроекономічному, соціальному, екологічному контексті. Навчання на програмі DBA включає три етапи – власне навчання (Advanced Management International Studies – AMIS), підготовку та захист дисертаційного дослідження на здобуття ступеня DBA.

Навчанням і дослідженнями керують досвідчені й авторитетні викладачі МІМ-Київ, знані експерти у галузі бізнес-адміністрування, професори Макс Гольцберг та Ліна Хасан-Бек.

Освіта.ua
03.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів