У березні стартує програма GENERAL MBA в Школі бізнесу КІБІТ

Слухачі програми General МВА - це покоління молодих успішних менеджерів, що отримали серйозну базову освіту і досягли успіху в бізнесі

У березні стартує програма GENERAL MBA в Школі бізнесу КІБІТ

Філософія програми МВА ШБ КІБІТ полягає в тому, що бізнес розглядається як синтез професіоналізму та творчості.

Викладачі ШБ КІБІТ володіють сучасними теоретичними знаннями, ведуть активну практичну діяльність. Мають значний досвід викладання в провідних школах бізнесу і ВНЗ України, є авторами методичних розробок і методик, наукових публікацій, книг.

До програми залучені власники та топ-менеджери відомих бізнесів, які відкриють секрети своїх успіхів. 

На другому році навчання слухачі проходять стажування за кордоном (за бажанням), в яке входить відвідування підприємств з високим рівнем організації виробництва і конкурентоспроможності. 

Процес навчання завершується захистом дипломного проекту, який спрямований на комплексне міжфункціональне вирішення проблем управління і розвитку свого підприємства чи організації. 

Довідка: Школа бізнесу КІБІТ створена в листопаді 2004. Створення школи стало результатом семирічного партнерства Київського інституту бізнесу та технологій з проектами CEUME і BMEU, що фінансуються USAID. Школа акредитована CEEMAN - асоціацією розвитку менеджменту країн Центральної та Східної Європи.

Освіта.ua
02.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів