У МІМ-Київ пройшов семінар: "Податковий апдейт. Зміни щодо ПДВ"

26 січня 2011 в бізнес-школі МІМ-Київ відбувся семінар: "Податковий апдейт. Зміни щодо ПДВ". Семінар є першим із серії подібних заходів, ініційованим випускниками бізнес-школи та проведеним експертом з оподаткування Іриною Педь

У МІМ-Київ пройшов семінар: "Податковий апдейт. Зміни щодо ПДВ"

Подія була направлена на розгляд найбільш значущих трансформацій механізму оподаткування ПДВ у зв'язку з прийняттям Податкового кодексу.

У процесі спілкування зі слухачами були всебічно розглянуті наслідки змін, що відбулися передусім  у визначенні кола осіб-платників ПДВ; розширенні поняття "об'єкт оподаткування ПДВ"; оновленні підходу до визначення бази оподаткування за окремими операціями; деталізації механізму оподаткування ПДВ для зовнішньоекономічних операцій. Найбільш популярні питання від слухачів були пов'язані з можливостями реєстрації платниками ПДВ самозайнятих осіб, а також із новими вимогами до податкових накладних.

Слухачі відзначили новий вдалий формат спілкування та подання інформації, який, з одного боку, спрямований на формування у слухачів всебічного цілісного уявлення про новації в оподаткуванні ПДВ. А з іншого - дає змогу детально обговорити та опрацювати найважливіші зміни, що відбулися.

Довідка про спікера:
Ірина Педь - Доцент кафедри бізнес-адміністрування бізнес-школи МІМ-Київ, кандидат економічних наук, директор програми  PMD "Фінанси". Експерт судово-економічної експертизи. Поєднує викладання з практичною діяльністю консультанта. Автор понад 80 публікацій з проблем оподаткування та фінансового ринку, в тому числі навчальних посібників: "Податки: економіко-правова характеристика", "Непрямі податки в податковій системі України", "Податкові і соціальні збори в податковій системі України".

Довідка про програму:
Програма PMD "Фінанси" заснована у МІМ-Київ 2001 року та орієнтована на керівників фінансових і нефінансових підрозділів вищої та середньої ланки; працівників бухгалтерських, фінансово-економічних, аналітичних підрозділів; співробітників, які відповідають за прийняття фінансових рішень; всіх, хто планує будувати професійну кар’єру у сфері управління фінансами. Тривалість навчання – 6 місяців. У 2011 році програма стартує 25 березня.

Освіта.ua
02.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів