Києво-Могилянська бізнес-школа приєдналась до Глобального договору ООН

20 січня 2011 року kmbs офіційно отримала статус організації, що виконує функції Секретаріату Глобального договору ООН у 2011 році

Києво-Могилянська бізнес-школа приєдналась до Глобального договору ООН

Декан школи Олександр Саврук та Координатор системи ООН в Україні Олів’є Адам підписали Меморандум Взаєморозуміння.

Підписання цього документу, на думку представників бізнес-школи, засвідчує відданість kmbs тематиці розвитку корпоративної соціальної відповідальності та започатковує новий етап розвитку школи у напрямку міждисциплінарних досліджень у галузі соціальних інновацій.

На 2011 рік заплановано низку заходів за участі kmbs, які будуть спрямовані на популяризацію ідей корпоративної соціальної відповідальності серед українського бізнесу, зустрічі у форматі B2B, бенчмаркингові сесії, воркшопи на основі результатів нових досліджень, засідання робочих груп з тематики соціальних інновацій та лідерства.

Довідка: Глобальний договір ООН є ініціативою, спрямованою на сприяння соціальній відповідальності бізнесу та підтримку вирішення підприємницькими колами проблем глобалізації та створення більш стабільної та всеохоплюючої економіки. На сьогоднішній день в Україні до Глобального договору приєдналося більше ніж 170 організацій.

Освіта.ua
01.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів