Києво-Могилянська бізнес-школа стала "Best MBA" за версією "KyivPost"

Видання "KyivPost", що ініціювало щорічний огляд найкращих і найуспішніших соціальних та бізнесових структур Києва, оголосило переможців конкурсу "Best of Kyiv 2010". Серед тріумфаторів є і Києво-Могилянська бізнес-школа

Києво-Могилянська бізнес-школа стала "Best MBA" за версією "KyivPost"

27 січня в готелі "InterContinental Kyiv" відбулася церемонія вручення нагород. Києво-Могилянську бізнес-школу було нагороджено почесним та надзвичайно відповідальним титулом – "Best MBA".

Переможці визначались за результатами відкритого голосування, проведеного "KyivPost" та рішенням експертної ради. Онлайн-голосування, що тривало до 9 січня 2011 року, засвідчило перемогу kmbs як бізнес-школи з найкращими програмами MBA.

Заснована в 1999 році при Києво-Могилянській академії - одному з найстаріших університетів Східної Європи, kmbs відома у міжнародній спільноті бізнесу та бізнес-освіти, як якісна та самобутня школа думки, як школа з підготовки трансформаційних лідерів.

Києво-Могилянська бізнес-школа підтримує стратегічне партнерство з бізнес-школами світу та має безумовну 5-річну акредитацію CEEMAN. Крім того, kmbs тричі перемагала у щорічному рейтингу журналу "Деловой" та отримувала звання бізнес-школи №1 в Україні.

Освіта.ua
31.01.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів