МІБ підтримав ідею відповідального бізнес-партнерства

19 січня 2011 року в готелі "Прем’єр Палац" (м. Київ) пройшла церемонія підписання Декларації про відповідальне бізнес-партнерство

МІБ підтримав ідею відповідального бізнес-партнерства

Міжнародний Інститут Бізнесу став "піонером" серед вітчизняних бізнес-шкіл, підтримавши ідею відповідального бізнес-партнерства, як одного з пріоритетів для практики ділового світу.

При цьому інститут став учасником групи провідних організацій та компаній України, які підписали Декларацію про відповідальне бізнес-партнерство.

Серед них АТ "ПроКредит Банк", "ГлаксоСмітКляйн Фармасьютікалс Україна" (GlaxoSmithKline Pharmaceuticals Ukraine), "Ново Нордіск Україна" (Novo Nordisk Ukraine), ТОВ "Донбаська паливно-енергетична компанія", ПрАТ МТС Україна, ДП "Сіменс Україна", Британська Рада в Україні, Coca-Cola Beverages Ukraine Ltd, ПАТ "Платинум Банк", Авіс Україна, ПГ "Павленко і Побережнюк", ООО "Грейлінг Україна" (Grayling Ukraine), ПАТ "ПЛАСКЕ" (JSC PLASKE), Центр розвитку КСВ, Українська Асоціація зі зв’язків з громадськістю.

Промоцією ідеї та основних принципів корпоративної соціальної відповідальності та ділової етики в Міжнародному інституті бізнесу займається Центр соціальної відповідальності бізнесу та ділової етики.

Довідка
Декларація про відповідальне бізнес-партнерство була підписана 19 січня рядом українських компаній. Компанії, що підписали Декларацію, зобов'язалися вести соціально-відповідальний бізнес по відношенню до партнерів і постачальників. Це означає, що підписанти у своїй роботі будуть віддавати перевагу тим партнерам і постачальникам, які ведуть свій бізнес прозоро і чесно, дотримуються прав людини, в тому числі у сфері трудових відносин, а також виконують норми і стандарти законодавства з охорони навколишнього середовища.

Освіта.ua
31.01.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів