International MBA у Міжнародному інституті бізнесу

Міжнародний інститут бізнесу (МІБ) пропонує вам унікальний шанс, не виїжджаючи за межі України, отримати диплом МВА найстарішого університету Канади

International MBA у Міжнародному інституті бізнесу

Випускникам присвоюється ступінь МВА і видаються два дипломи МІБ та УНБ, які визнані роботодавцями як в Україні, так і в усьому світі.

Особливості програми та її унікальність на ринку бізнес-освіти:


Програма IMBA є унікальною пропозицією на ринку бізнес-освіти в Україні. Вона реалізується Міжнародним інститутом бізнесу у партнерстві з Університетом Нью-Брансвік (Канада).

Тривалість програми - 19 місяців. Навчання здійснюється у модульному форматі українською та англійською мовами. Слухачі працюють з кращими викладачами МІБ та УНБ, які мають величезний досвід викладання на програмах МВА рівня в Україні та за кордоном, а також управлінську та консультаційну практику у комерційних фірмах. Слухачів забезпечують навчальними посібниками та додатковими матеріалами з усіх дисциплін, які вивчаються на програмі.

Програма International MBA акредитована Асоціацією МВА.

Цільова аудиторія
Програма розрахована на менеджерів вищої і середньої ланки, які працюють у міжнародних компаніях, і прагнуть зробити успішну кар'єру в Україні чи за кордоном, досягти вершин кар'єрного зростання.

Цілі і завдання
Програма International MBA створена, щоб допомогти студентам оволодіти сучасними технологіями управління, добре розбиратися у всіх аспектах ведення бізнесу в міжнародному середовищі та здійснювати ефективне керівництво компанією в умовах конкуренції та отримати навички кроскультурного спілкування.

Очікувані результати
У програмі гармонійно поєднуються міжнародний досвід і практика ведення бізнесу в Україні. Випускники отримують потужний арсенал інструментів діагностики для запобігання несприятливих ситуацій в організації, яка працює в умовах міжнародної конкуренції та глобальних викликів.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Міжнародного інституту бізнесу:
Тел.: (044) 585 00 33,
e-mail: [email protected]
Контактні особи:
Ольга Карпова, віце-президент з академічних програм
Олена Рудавка, менеджер програми

Освіта.ua
20.12.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів