Директор Action group Д.Клим у МІМ-Київ: успішна кар’єра "під ялинку"

Воркшоп "Азбука успішного кар’єриста", який відбувся 14 грудня 2010 року в МІМ-Київ, став не лише своєрідним підсумком розвиваючої активності бізнес-школи, а й чудовим передноворічним подарунком для тих, хто мріяв одержати детальну інструкцію з кар’єрного розвитку

Директор Action group Д.Клим у МІМ-Київ: успішна кар’єра "під ялинку"

Учасники майстер-класу у Міжнародному інституті менеджменту намагалися охопити все: говорили і про начебто елементарні речі (наприклад, обсяг резюме та зміст супроводжувального листа), і про неоднозначні та суперечливі моменти, які час від часу виникають у процесі зміни роботи – особливо, якщо цей процес триває за активної участі рекрутера.

Спікер воркшопу Дмитро Клим, який сьогодні – керівник агенції Executive Search, а у минулому – хірург, обрав типовий у лікарській практиці формат "На що скаржитесь?".

Таким чином, від першої хвилини зустрічі розповідь Дмитра Клима розгорталася навколо найпоширеніших запитань від кандидатів, роботодавців та колег-рекрутерів.

Як обирати фотографію для публікації у CV? Яким чином шукати кандидатів на "приховані" вакансії? Як грамотно акцентувати на наявності MBA диплому? Чи може рекрутер, знаючи стан компанії-клієнта, простимулювати відкриття стратегічно важливої вакансії?

Відповіді на ці та багато інших запитань були короткими та водночас вичерпними, як діагноз або вердикт. Утім, незважаючи на невимушеність зустрічі, протягом двох з половиною годин понад 100 учасників воркшопу крок за кроком віртуально пройшли увесь шлях успішної кар’єри – аби вже сьогодні почати реальний рух до досягнення своєї мрії.

Довідка про спікера:

Дмитро Клим -  генеральний директор ACTION GROUP, Executive search agency. Засновник агенції та кадрового порталу фінансистів FINANCE PERSONNEL.

Довідка про захід:
Воркшоп в МІМ-Київ - майстер-клас з кар'єрного розвитку менеджерів. Учасники зі сторони спільноти - випускники та слухачі МІМ-Київ, зацікавлені в кар'єрному зростанні і розвитку. В тому числі - власники, керівники компаній і підрозділів, які прагнуть удосконалювати свої навички найму та управління співробітниками. Спікери воркшопів - досвідчені експерти в кар'єрному розвитку та працевлаштуванні: представники роботодавців та рекрутингових структур.

Освіта.ua
17.12.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів