Густав Водічка в МІМ-Київ: казка для дорослих

2 грудня 2010 року МІМ-Київ нагадав своїм студентам та випускникам, що життя – це не тільки бізнес

Густав Водічка в МІМ-Київ: казка для дорослих

"Рано чи пізно ми усі замислюємося про те, хто є хто і чи правильним шляхом ідемо", - в такий спосіб запросила до міркувань директор з роботи з випускниками МІМу Дар’я Манжарова на початку зустрічі із яскравим сучасником Густавом Водічкою.

Протягом двох годин підприємці та менеджери шукали нових імпульсів у неоднозначному та суперечливому виступі письменника. Ідеї виникали в головах і після зустрічі, - принаймні, про це свідчило активне обговорення реплік Густава Водічки в кулуарах того ж вечора.

Натомість виникли додаткові запитання: як людські недоліки можуть бути соціальним ідеалом? Як це – бути щасливим завжди? Чи варто запроваджувати обов’язковий курс філософії для майбутніх управлінців?

Утім, відповіді від Густава Водічки також були – не лише вимовлені, а й продемонстровані. Щоправда, зрозуміти їх можна було, абстрагуючись від теми зустрічі. Впливати на настрій аудиторії можна не лише вродженою харизмою, а й за допомогою інтонації та яскравих образів. Отримати відповіді можна, і не ставлячи конкретних запитань. А розширювати межі мислення, міркувати категоріями, що не належать до сфери бізнесу, - корисне заняття, хоч і не зовсім приємне.

Довідка про спікера:

Густав Водічка — псевдонім письменника, філософа, історика та громадського діяча Юрія Топчія. Автора яскравих творів у жанрі малої літературної форми: "Родина дремлющих ангелов", "Записки наследника". Проводить тренінги із письменницької майстерності та публічної промови.

Довідка про МІМ-Київ:

Бізнес-школа МІМ-Київ (Міжнародний інститут менеджменту) стартувала як спільний проект представників українського й міжнародного бізнесу. МІМ-Київ покликаний виховувати управлінську еліту, яка має стати рушійною силою конкурентоспроможності України.

З 1989 року МІМ-Київ реалізує середньострокові освітні програми для керівників вищої та середньої ланки (SE МВА, МВА, PMD), а також спеціалізовані (програма "Сучасний менеджмент в охороні здоров'я","Управління фінансами", "Управління персоналом та організаційний розвиток", "Маркетинг") і корпоративні програми. МІМ-Київ випустив понад 3500 менеджерів, що займають управлінські позиції в провідних українських і міжнародних компаніях.

Освіта.ua
10.12.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів