МВА – це програма, яка формує нову бізнес-еліту країни

Бізнес-школа МІМ-Київ презентувала програми МВА та SE МВА майбутнім слухачам

МВА – це програма, яка формує нову бізнес-еліту країни

9 листопада 2010 року управлінці, які цікавляться можливостями професійного та особистісного зростання шляхом здобуття бізнес-освіти й отримання ступеня МВА, мали змогу якнайближче познайомитися із бізнес-школою під час спеціальної інформаційної сесії, присвяченої програмам МВА та SE МВА Міжнародного інституту менеджменту (МІМ-Київ).

Відкриваючи зустріч, президент МІМ-Київ Ірина Тихомирова сформулювала кілька основних причин навчатися саме у МІМ-Київ.

"МІМ-Київ передусім є успішним бізнесом, оскільки ми робимо продукт, який відповідає очікуванням наших клієнтів. Наша бізнес-модель аналогічна бізнес-моделі найвідомішої у світі європейської бізнес-школи – швейцарської IMD-Lausanne. Ми надаємо нашим слухачам ексклюзивні послуги – адже наших викладачів, без перебільшення, "зоряних", можна почути лише в МІМі", - зазначила Тихомирова.

"МВА – це програма, яка формує нову бізнес-еліту країни. Тож ми дуже серйозно ставимося не лише до якості навчання, але й до рівня аудиторії, провадимо жорсткий відбір, формуючи групи професіоналів, які не лише навчаються у викладачів, але й навчають одне одного", - підкреслила президент МІМ-Київ.

     

Рішення про здобуття бізнес-освіти – це завжди свідчення певного переломного моменту у житті управлінця, коли він розуміє, що потребує не лише узагальнення свого досвіду, але й виходу на нові горизонти сприйняття бізнесу та управління ним.

"Навіщо потрібне навчання на програмі МВА? – оголосив ключове запитання Олексій Виноградов, віце-президент з маркетингу, доцент МІМ-Київ. – Основних причин кілька: потреба у систематизації наявного бізнес-досвіду, імпульси для подальшої кар’єри, необхідність віднайти практичні рішення для поточних бізнес-завдань, і нарешті, потреба у переосмисленні спрямування особистісного розвитку, формуванні нового кола спілкування".

МВА – це кваліфікаційний ступінь у менеджменті, який, з одного боку, стає своєрідною "перепусткою" до управлінської еліти, а з іншого, дає змогу побачити бізнес як єдину систему, а не набір окремих функцій. Цілісне системне бачення бізнесу – досить часто використовуване визначення, за яким, однак, попри його поширеність і позірну зрозумілість, стоїть цілий пласт різноспрямованих управлінських проблем і завдань.

Так, запрошений викладач МІМ-Київ, генеральний директор групи компаній Advanter Group, Андрій Длігач звернув увагу присутніх на такий аспект вищеозначеної проблеми бачення бізнесу: "Результативність ведення бізнесу пов’язана із формою мислення топ-менеджменту. В успішних компаніях керівники усвідомлюють об’єкт управління (компанію) і тримають її під контролем, у неуспішних – виходять із тези «ми не керуємо ситуацією», тобто не усвідомлюють об’єкт управління. А таке усвідомлення на всіх рівнях насправді є ключовим чинником успіху, так само як і прийняття командних рішень".

"У минулі роки панувала ілюзія хорошого управління бізнесом. Сьогодні ж, коли умови стали набагато жорсткішими, всі помилки минулих років стали очевидними й вимагають вжити заходів", – підтримав колегу Сергій Теплов, професор кафедри менеджменту та економіки МІМ-Київ.

"Країні бракує справжніх управлінців, які володіють низкою невід’ємних якостей: мають практичні знання, вміння та досвід у конкретній предметній галузі; мають уявлення про всі функціональні сегменти бізнесу, бачать його повну картину; уміють управляти, тобто професійно володіють компетенціями "загального менеджменту"; уміють ефективно комунікувати в команді, із підлеглими та керівництвом; мають сильну мотивацію до досягнень", - підкреслив Теплов.

Для того, аби відповісти на ці сучасні управлінські виклики, й існує програма МВА, що виводить управлінців на новий рівень бачення бізнесу. Власне, саме навчання є викликом для управлінця, що змушує його сповна виявити свій потенціал и стимулює саморозвиток.

Освіта.ua
12.11.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів