Малий і середній бізнес робить ставку на МВА

Особливістю осіннього набору 2010 року до Школи бізнесу КІБІТ стало збільшення числа власників і керівників малого і середнього бізнесу

Малий і середній бізнес робить ставку на МВА

Про це розповіла декан ШБ КІБІТ Олена Яковлєва-Романенко. На її думку, активізацію малого та середнього бізнесу в отриманні бізнес-освіти можна пояснити майбутніми змінами в регулярній і податковій політиці держави, які ставлять нові виклики перед компаніями.

Іншими особливостями нинішньої вступної кампанії стало те, що поряд зі збереженням популярності програми "General MBA", підвищеним попитом користувалася програма професійного розвитку міні-МВА "Директор з економіки та фінансів".

У цьому році також виявлено підвищений інтерес до програми "Стратегічне управління". Також, збільшилась зацікавленість до програм для маркетингових служб.

"Відгукуючись на запити ринку, ми розробляємо нову програму з маркетингу, родзинкою програми буде великий блок дисциплін присвячений інтернет-маркетингу", - підкреслила Олена Яковлєва-Романенко.

Довідка:
Школа бізнесу КІБІТ - навчальний заклад, створений для українського топ-менеджменту. Комплекс програм ШБ КІБІТ, від тренінгів до програм МВА, призначений для тих топ-менеджерів і власників, які хочуть ефективно управляти бізнесом у своїй країні.

Освіта.ua
12.11.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів