HeadHunter в гостях у МІМ-Київ: абетка виживання для фіндиректора

Фінансовий директор та головний бухгалтер – посади, найбільш непристосовані до посткризового ринку праці

HeadHunter в гостях у МІМ-Київ: абетка виживання для фіндиректора

У 2008-2009 роках, коли з компаній масово йшли менеджери середньої ланки, з фінансистами прощалися в останню чергу і тримали головного бухгалтера у штаті навіть на шкоду бюджету.

Сьогодні, коли підходи в економіці змінилися на 90%, а з ними – і компетенції персоналу, - фінансові директори та бухгалтери залишилися "за бортом" - з докризовими очікуваннями оплати праці, з відсутністю вміння правильно себе продавати роботодавцеві, з мінімумом знань у сфері пошуку роботи.

Марина Маковій, генеральний директор Міжнародного кадрового порталу hh.ua, "підтягнула" знання та навички фінансистів до рівня сьогоднішніх реалій HR-ринку.

Зустріч із нею відбулася в рамках воркшопу 9 листопада 2010 року у бізнес-школі МІМ-Київ.

Розпочавши свою розповідь із сучасного портрету CFO, Марина Маковій підкреслила, що функціонал фінансиста не змінився протягом останніх двох років. Змінилися лише шляхи пошуку персоналу.

Тому, вона порадила фінансистам не зосереджувати всі зусилля виключно на розсилці резюме, а використовувати також альтернативні засоби виходу на роботодавців: нетворкінг, проходження навчання у компаніях "Великої четвірки".

Друга частина воркшопу відбулася у форматі "запитання-відповідь". За годину розмови присутні фінансисти дізналися, чому в резюме варто вказувати свій вік, як відстоювати бажану суму оплати праці та як витримати співбесіду у п’ять етапів.

Як це вплине на набуття фінансистами вміння грамотно себе просувати на ринку праці – можна буде побачити зі зміни пропорцій відкритих вакансій до розміщених резюме.

Спікер
– Марина Маковій, генеральний директор Міжнародного кадрового порталу hh.ua. Має десятирічний досвід роботи в сфері, пов'язаній з управлінням персоналом, як всередині компанії, так і в рекрутинговому агентстві. З 2005 року - партнер і генеральний директор компанії HeadHunter: Україна (HH.UA) (частина Групи компаній HeadHunter), Міжнародного кадрового порталу hh.ua.

Воркшоп у МІМ-Київ
– майстер-клас бізнес-школи МІМ-Київ з кар'єрного розвитку менеджерів. Учасники зі сторони спільноти - випускники та слухачі МІМ-Київ, зацікавлені в кар'єрному зростанні і розвитку. У тому числі - власники, керівники компаній і підрозділів, які прагнуть удосконалювати свої навички найму та управління співробітниками. Спікери воркшопів - досвідчені експерти в кар'єрному розвитку та працевлаштуванні: представники роботодавців та рекрутингових структур. Формат воркшопу – максимально практичний, заснований на кейсах і реальних прикладах. Зустрічі на воркшопах проводяться щомісяця.

Освіта.ua
10.11.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів