Бізнес-стажування для підприємців у Німеччині

Конкурсний відбір претендентів на безкоштовне стажування в Німеччині в рамках програми заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва

Бізнес-стажування для підприємців у Німеччині

В рамках Програми заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва "Українська ініціатива" Секретаріат Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (Міністерство економіки України) спільно із товариством InWEnt (Німеччина) проводить з 29 листопада по 01 грудня 2010 року конкурсний відбір претендентів на безкоштовне стажування в Німеччині.

Стажування проходитиме за такими групами трьох форматів:

  • тримісячне стажування зі знанням німецької мови;
  • одномісячне стажування зі знанням англійської мови;
  • одномісячне стажування для топ-менеджерів, які мають у підпорядкуванні на підприємстві або підрозділі не менше 100 осіб.

Планується, що у конкурсному відборі візьмуть участь, як підприємці, що в рамках програми проходять перепідготовку у вищих навчальних закладах, так і підприємці, які мають вищу економічну освіту, а також досвід роботи на управлінських посадах (не менше 1 року).

Для участі необхідно подати 3 анкети (українською та англійською або німецькою мовами, в залежності від програми стажування), а також, за можливістю, презентаційні матеріали вашої компанії та список німецьких підприємств, з якими ви хотіли би встановити контакти під час стажуваня.

Конкурсний відбір буде проходити за адресою: м. Київ, бул. Дружби народів 28, к. 310.

У разі зацікавленості щодо участі у вищезазначеному заході звертайтесь до Рівненського центру з інвестицій та розвитку до 16 листопада 2010 року.

Контактна особа:
Артем Плескачов, тел. (0362) 695-372, 431-084, rivneinnovation@gmail.com

Освіта.ua
09.11.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів