Презентація програм МВА в бізнес-школі МІБ
PR

Відвідайте 8 вересня презентацію програм МВА в бізнес-школі «Міжнародний інститут бізнесу»

Презентація програм МВА в бізнес-школі МІБ

Вибір бізнес-школи - це рішення, яке змінює ваше життя назавжди. Тому дуже важливо бути максимально обізнаним, приймаючи це рішення. Відвідайте «Міжнародний інститут бізнесу», щоб познайомитись з сучасною бізнес-школою, відчути атмосферу чогось нового, що може увійти у ваше життя. Зустріч з викладачами та випускником, а також інформація про програми МВА в МІБ, їх особливість та різницю допоможуть вам зробити свій вибір.

До участі в презентації запрошуються власники, топ-менеджери, власники малого і середнього бізнесу, керівники різного рівня.

Регламент

  • 10:30 - 11:00 - Реєстрація учасників, ранкова кава.
  • 11:00 - 11:15 - Презентація програм Executive MBA, International МВА, General MBA в карусельному форматі, Ukrainian МВА. Олександра Барабаш – керівник відділу по роботі з клієнтами в МИБ.
  • 11:15 - 11:45 – Презентація курсів soft skills на програмах МВА. Олена Рижкова - викладач на програмах МВА в МІБ.
  • 11:45 - 12:15 - Презентація блоку фінансових курсів на програмах МВА. Олександр Наконечний - викладач на програмах МВА в МІБ.
  • 12:15 - 12:45 – Презентація блоку операційних дисциплін на програмах МВА. Алла Осокіна - викладач на програмах МВА в МІБ.
  • 12:45 - 13:15 - Кава-брейк, неформальне спілкування.
  • 13:15 – 13:45 - Як МВА змінює особистість і бізнес. Андрій Свірський - випускник Канадської програми «Бізнес-менеджмент» в МІБ.
  • 13:45 – 14:15 - Консультація щодо вступу на програми МВА.

Інформація про спікерів

Олександра Барабаш - керівник відділу з роботи з клієнтами в МІБ.

Олена Рижкова – викладач на програмах МВА в МІБ, сертифікований міжнародний консультант з управління (CMC, ICMCI), професійний проектний менеджер (IPMA, рівень С), партнер компанії Янсен. Олена має досвід роботи в ТОП-менеджменті більше 20 років. Експерт з організаційної діагностики та розвитку управлінських команд. Спеціалізується в області побудови внутрішньо-корпоративних комунікацій, вирішенні конфліктів, перетворенні корпоративної культури, розробки місії, бачення, цінностей, а також внутрішньокорпоративних і зовнішніх переговорів, технології управління талантами, індивідуального консультування, коучингу перших осіб. Впроваджує рішення, спрямовані на підвищення залученості, ефективності та потенціалу співробітників. Сфера наукових інтересів Олени: типології особистості DISC в умовах високо контекстної культури країн СНД; вплив типу особистості власника на ефективність роботи управлінської команди.

Алла Осокіна - викладач на програмах МВА в МІБ, кандидат економічних наук, більше 16 років практичного досвіду роботи в консалтингових проектах для підприємств і клієнтів з різних галузей (фармацевтика, поліграфія, енергетика, банківський сектор). Реалізувала спільні проекти в області транспортної логістики, пивної і автомобілебудівної галузях, що містять дослідження про специфіку побудови систем управління операційною діяльністю підприємств, підвищення операційної ефективності, формування інтегрованих систем управління.

Олександр Наконечний - викладач на програмах МВА в МІБ д-р ф.-м. н., професор кафедри фінансів МІБ. Досвід роботи на Українській міжбанківській валютній біржі, інституті кібернетики Національної академії наук України. Більше 80 статей в наукових і аналітичних журналах, 3 книги у співавторстві.

Андрій Свірський  - випускник Канадської програми «Бізнес-менеджмент» в МІБ, директор «Реклен Медіа».

Захід відбудеться 8 вересня 2018 року (субота), об 11:00 за адресою: м. Київ, Брест-Литовське шосе, 8а, бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу».

Контактний телефон: (044) 585-00-33, (067) 524-89-49.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Освіта.ua
06.09.2018