В kmbs розпочали навчання нові МВА-групи
PR

Кожен MBA-старт – це визначна подія, що знаменує новий етап в житті kmbs та нових MBA-учасників

В kmbs розпочали навчання нові МВА-групи

В Києво-Могилянській бізнес-школі відбувся перший весняний старт нових MBA-груп.

Учасники мали змогу поринути в атмосферу університету з віковими традиціями та 400-річною історією. А також дослідити феномен Могилянки, як каталізатора змін та середовища для розвитку.

В рамках MBA-старту до kmbs завітав Роман Романов, генеральний директор «Укроборонпрому».

««Укроборонпром» (організація, що управляє 132 підприємствами військово-промислового комплексу України), як такий, не повинен існувати. Замість нього має бути середовище кооперації різних компаній - державних, приватних і т.д. Я впевнений, якби кожен з присутніх в цій аудиторії був співвласником, наприклад, Київського бронетанкового заводу, ви б не дозволили йому працювати неефективно. Ви б самі прибрали там корупцію, самі налагодили дієву взаємодію з іншими підприємствами. Ви б зробили цей завод прогресивним. Саме до такої моделі «Укроборонпром» ми і йдемо,» – наголосив Роман Романов.

Також в день старту в учасників відбулась інтелектуальна дискусія по темі «Майбутнє: технології, бізнес, суспільство, людина». Запрошеними гостями стали Володимир Моренець, доктор філологічних наук і заслужений діяч науки і техніки України, та Роман Оксюковський, директор компанії промислового 3D-друку Materialise.

Раді вітати нових учасників в родині kmbs! 

Освіта.ua
14.04.2016