Вік живи – вік учись: програма Міні-MBA у ВМУУ

Вісконсинський міжнародний Університет (США) в Україні пропонує програму Міні-MBA

Вік живи – вік учись: програма Міні-MBA у ВМУУ

В сучасному динамічному діловому світі найбільша цінність – це час, який не завжди вдається виділити на навчання з метою підвищення кваліфікації. Але вихід завжди є. Наприклад, Вісконсинський міжнародний Університет (США) в Україні пропонує бажаючим навчатися за скороченою програмою магістра бізнес-адміністрування та отримати диплом Міні-MBA.

Повний курс програми МВА у ВМУУ має міжнародну акредитацію FIBAA (Фонд міжнародної акредитації програм у галузі бізнес-адміністрування). Це провідне європейське акредитаційне агентство спеціалізується на експертизі якості вищої післявузівської додаткової і корпоративної освіти в галузі економіки, менеджменту, юриспруденції і соціальних наук. 

Повний курс програми МВА розрахований на півтора роки та включає п'ятнадцять дисциплін. Всі предмети викладаються англійською мовою.

Для отримання диплому Міні-МВА достатньо п’яти предметів одного напрямку з повного курсу. ВМУУ пропонує три варіанти програм:

  • Фінанси (Міжнародні фінанси, Бухгалтерський облік в управлінні, Статистичний аналіз бізнесу, Гроші та кредит, Застосування інформаційних систем та технологій);
  • Маркетинг (Міжнародний маркетинг, Організаційна поведінка, Управління персоналом, Маркетингові дослідження, Управління маркетингом);
  • Міжнародний бізнес (Політика бізнесу, Міжнародне корпоративне право, Міжнародний корпоративний менеджмент, Операційний менеджмент, Електронний бізнес).

Навчання за магістерською програмою починається двічі на рік – в вересні-жовтні та лютому-березні. Для вступу достатньо мати диплом бакалавра, спеціаліста, магістра. Зарахування на навчання здійснюється за результатами індивідуальної співбесіди.

Програма Міні-MBA дозволяє всього за півроку в рамках обраної програми оволодіти систематизованими знаннями, вміннями та навичками, що стосуються різних аспектів бізнесу, універсальних механізмів управління бізнесом, а також налагодити нові ділові зв’язки й дати старт кар’єрному зростанню. Крім цього, у ВМУУ також можливе проходження окремих дисциплін програми МВА за курсовою формою навчання – з отриманням сертифікату про закінчення курсу.

Тож можливостей для самовдосконалення достатньо, варто лише обрати. Правду кажуть: Вік живи – вік учись.

Дізнатись більше

Освіта.ua
10.12.2015