NIKLAND відкриває нову програму МВА

Нова програма МВА, що передбачає отримання подвійного диплому, створена спільно з американським University of Northern Virginia

NIKLAND відкриває нову програму МВА

7 березня 2013 року в Міжнародній бізнес-школі «NIKLAND» відбулася зустріч з представниками американського університету University of Northern Virginia (UNVA).

Після успішного проведення переговорів між Міжнародною бізнес-школою «NIKLAND» (Україна) і University of Northern Virginia (США) було визначено напрям подальшої співпраці і результатом цієї зустрічі стало підписання контракту.

Предметом підписання контракту є освітня програма подвійного диплома (Double Degree Program) - Майстер бізнес адміністрування (МВА), створена в рамках стратегічного партнерства UNVA і Міжнародної бізнес-школи «NIKLAND», однією із бізнес-шкіл України, що найбільш динамічно розвиваються.

Мета даної програми - допомогти українському споживачеві освітніх послуг отримати затребуваний у всьому світі диплом, не покидаючи територію України.

По закінченні навчання й за результатами успішної атестації випускники отримують подвійний диплом - диплом Міжнародної бізнес-школи «NIKLAND» і диплом американського університету UNVA (США).

Під час зустрічі, ректор університету UNVA, доктор Дастмалчі, ознайомив усіх присутніх з історією і сучасною діяльністю університету, розповів про освітні програми та систему оцінювання знань, що розроблені в навчальному закладі.

UNVA (http://www.unva.edu) - це американський університет, що пропонує вищу освіту в США, Європі та Азії. Освітні програми UNVA відповідають запитам роботодавців, а також орієнтовані на амбіційних і прагматичних студентів, мета яких - успішна діяльність як в бізнес-середовищі, так і в міжнародному економічному середовищі.

З більш детальною інформацією про програму ви можете ознайомитися на сайті www.nikland.com.ua або за телефоном (044) 461-97-27.

Освіта.ua
13.03.2013