kmbs отримала акредитацію CEEMAN

Києво-Могилянська Бізнес Школа підтвердила свою акредитацію на шість років

kmbs отримала акредитацію CEEMAN

Вперше kmbs отримала акредитацію CEEMAN у 2006 році. CEEMAN є глобальною мережею управлінських установ, зацікавлених у поліпшенні якості освіти та інноваціях. До складу цієї асоціації входять 210 інституційних та індивідуальних членів з 50 країн Європи, Північної та Латинської Америки, Азії та Південної Африки.

Розвиток управлінських технологій, покращення якості навчального процесу та наукових досліджень є головною метою діяльності CEEMAN. Асоціація орієнтована на впровадження творчих інноваційних технологій, що дозволяють зміцнити загальносвітові культурні цінності.

Підводячи підсумки аудиту у грудні минулого року, директор з акредитації CEEMAN, професор Ренді Кудар підкреслив, що структура та філософські засади програм МВА в kmbs є унікальними.

«Я думаю, ви йдете правильним шляхом. Мене вразило те, скільки людей підхопили ідею розвитку школи, і, крім того, вони щиро вірять в неї та розуміють її. В тому, що ми з вами обговорювали, я зміг відчути на глибинному рівні ваше розуміння майбутнього системи, цілісного підходу до ролі менеджера в організації та необхідність поглянути на світ з цієї точки зору», - зазначив Ренді Кудар.

«Ще важливішим є те, що, на мою думку, вам вдається втілювати ці ідеї в життя. І я дійсно кажу це від щирого серця. Мені здається, що освіта в галузі менеджменту в майбутньому має виглядати саме так. Таким чином, ви «випереджаєте події», - сказав співробітник CEEMAN.

У свою чергу заступник декана kmbs з розвитку міжнародних зв’язків Любомира Бурлачук зазначила, що чергове здобуття акредитації CEEMAN це велика перемога для бізнес-школи. «Кожен з нас вніс свій особистий унікальний вклад, щоб досягнути її. Попереду - велика системна робота, в яку ми вкладаємо наш інтелект, нашу душу та серце, які великою мірою визначатимуть майбутнє бізнес-освіти в Україні, спільно з нашими випускниками та партнерами в Україні та за кордоном», - зазначила Любомира Бурлачук.

Освіта.ua
25.01.2013