GMAT (The Graduate Management Admission Test)

GMAT – це іспит для аплікантів бізнес шкіл, що був розроблений бізнес-школами для оцінки навичок, які потрібні студентам, щоб пройти складну навчальну програму

Це комп’ютерно-адаптивний тест, що оцінює словесні та математичні навички, а також навички аналітичного письма, проявлені за певний період часу.

Тест GMAT розроблений спеціально для бізнес-шкіл та доступний у майже 100 країнах. Він служить основним критерієм для приймальних комісій бізнес-шкіл і є найбільш надійним прогнозом щодо академічної успішності в бізнес-школі.

Єдина вартість здачі іспиту по всьому світу складає на сьогоднішній день $250, а термін дії результатів складає 5років.

Власником та адміністратором тесту GMAT є Graduate Management Admission Council (GMAC).

Учасники GMAT тесту

Особам, які вступають на різноманітні бізнес-програми необхідно скласти іспит GMAT. Враховуючи той факт, що ринок бізнес-освіти настільки багатоманітний, люди з численних регіонів, з різною освітою та досвідом роботи проходять GMAT.

Як іспит GMAT може вам допомогти

Аплікати бізнес-шкіл – це люди різних країн, культур, освіти та досвіду роботи. Використання іспиту GMAT дає приймальним комісіям однорідну , об’єктивну оцінку навичок аплікантів, долаючи усі ці розбіжності. GMAT тест проводиться в стандартних умовах по всьому світу, з високим рівнем безпеки, щоб забезпечити можливість порівняння оцінок аплікантів.

Запис та Центри тестування

Загалом, запис на тестування доступний 6 днів на тиждень, але центри призначають свої години для місцевих та регіональних потреб. Стандартизовані центри тестування доставляють тест у 94 країни по всьому світові. Щоб знайти найближчий до вас центр відвідайте сайт mba.com.

Освіта.ua
26.01.2011