Де взяти гроші на бізнес-освіту в США?

Не дивлячись на те, що багато аплікантів бізнес-шкіл точно знають чим вони хочуть займатись і скільки отримувати після закінчення MBA-програми, на диво велика кількість вступає до шкіл без жодного уявлення, яким чином вони будуть платити за навчання

Де взяти гроші на бізнес-освіту в США?

Хоча дехто платить за навчання сам або отримує стипендії школи чи позашкільної організації, більшість студентів MBA-програм позичають гроші на навчання та проживання у різноманітних фондах.

Українським студентам не доступні федеральні позикові програми, якими користуються аплікати-громадяни Сполучених Штатів. Однак, студенти з-за кордону в США теж можуть позичити гроші на навчання. Міжнародна студентська позикова програма (The International Student Loan Program), наприклад, пропонує кредити на навчання студентам з різних країн. Але, як і в більшості подібних програм, вам доведеться знайти громадянина чи постійного жителя США, який стане вашим поручителем.

Іноземні студенти також можуть взяти кредит у Міжнародному освітньому фінансовому фонді (International Education Financial Aid). Крім того, більшість престижних бізнес-шкіл пропонують студентам приватні позики у взаємодії з різними фінансовими установами, інколи виступаючи поручителями своїх студентів. У деяких випадках для таких позик не потрібен підпис громадянина США, то ж ця можливість може стати найпростішим варіантом.

Багато позик на потреби класифікуються як субсидії, це означає, що відсотки не нараховуються поки позичальник навчається у бізнес-школі (тоді як на позики, що не є субсидіями, відсотки починають нараховуватись одразу).

Зазвичай позики видають на термін від 5 до 30 років, в залежності від умов кредиту та кількості позичених грошей. Після закінчення навчання студенти мають піврічну перерву, після якої починаються щомісячні платежі.

Не дивлячись на те, що у пакеті вступних документів детально розписано умови фінансування MBA-програми, аплікатам все ж варто сконтактувати з фінансовим департаментом школи та уточнити інформацію про доступні позики на навчання.

B-school admissions formula, переклад Мирослав Гришин, Освіта.ua

Освіта.ua
21.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів