GMAT: Як поводитись у день тесту

Підготовка до GMAT - це не лише зубріння предметів, щоб удосконалити навички письма та розрахунку. Якщо ви дійсно хочете виділитись з інших 200 тисяч аплікантів, що будуть проходити тест цього року, вам потрібно бути підготовленим та врівноваженим у день складання тесту

GMAT: Як поводитись у день тесту

The Graduate Management Admissions Test (GMAT) потрібен для вступу на всі основні англомовні MBA-програми. Такі бізнес-школи як Cornell, Cranfield, The London business School та HEC Paris оцінюють результати тесту як «дуже важливі», а середній бал для вступу до них складає понад 680.

Тест – досить складне випробування для багатьох аплікантів, однак, багато хто сам себе дивує кожного року. Немає якогось основного способу підготуватись, хоча, як свідчить статистика, з кожним роком апліканти все частіше обирають приватні заняття.

Хочете отримати максимальну кількість балів за свої $250 (стандартна вартість проходження тесту у всьому світі – Ред.)? Найкраща порада – наполегливо і довго вчитись, а, крім того, використати поради щодо поведінки у день тесту, подані нижче.

1. Розслабтесь. Пам’ятайте, що тест GMAT – це лише частина вступного процесу. Багато бізнес-шкіл приділяє увагу вашим балам, але це не означає, що це єдиний критерій. Існує навіть таке поняття як сильний кандидат з низькими балами. Якщо ви буде про це пам’ятати, то будете менш знервовані і зможете краще пройти тест.

2. Приїжджайте заздалегідь. Щоб уникнути нечесної поведінки під час тесту, комісія проводить певні процедури, що можуть зайняти трохи часу. Вам буде необхідно підписати декларацію, пройти ідентифікацію особи зі сканування долоні, а також скласти мобільний телефон, калькулятор та навчальні матеріали у спеціальний ящик. Крім того, там можуть бути черги, а тому приїхати за п’ять хвилин до початку тесту – не дуже хороша ідея.

3. Виспіться та не налягайте на каву. Вам необхідно бути у стані максимальної готовності, тому рівень втоми та кофеїну у крові мають бути в нормі. Кожен може згадати друга, який завалив якийсь іспит через подібні помилки. То ж, не будьте такою людиною на своєму GMAT тесті.

4. Надсилайте свої результати у максимальну кількість бізнес-шкіл. Не дивлячись на те, що за правилами тесту ви маєте п’ять безкоштовних варіантів, куди будуть надіслані ваші результати, ніколи не завадить додати ще кілька.

5. І, нарешті, для песимістів: ви можете завадити надсиланню своїх результатів до школи, якщо думаєте, що завалили тест. Після завершення іспиту ви можете відкликати свої результати. Рішення має бути прийняте до того, як ви побачите результати. Однак, це лотерея, хтозна може вам пощастить?

Businessbecause, переклад Мирослав Гришин, Освіта.ua

Освіта.ua
16.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів