Презентація програм МВА в бізнес-школі МІБ
PR

Відвідайте презентацію програм МВА в «Міжнародному інституті бізнесу» і познайомтесь з їх викладачами

Презентація програм МВА в бізнес-школі МІБ

Зараз, мабуть, не існує людини, яка б взагалі не чула про МВА-програми. У тих, для кого навчання на МВА – це усвідомлена необхідність, виникає багато питань: яку програму та бізнес-школу обрати, як поєднувати заняття з роботою та особистим життям, чи готовий я до навчання, як це вплине в майбутньому на мій бізнес чи кар’єру та інші.

Якщо ви бажаєте отримати відповіді на ваші питання, запрошуємо відвідати презентацію програм МВА в МІБ. Окрім того, ви познайомитесь з викладачами та випускником МІБ, який поділиться власним досвідом щодо навчання на МВА та як це змінило його життя та кар’єру.

Захід буде цікавим для власників, топ-менеджерів, власників малого і середнього бізнесу; керівників різного рівня.

Регламент

  • 10:30 - 11:00 - Реєстрація учасників, ранкова кава.
  • 11:00 - 11:10 - Презентація програм Executive MBA, International МВА, General MBA в карусельному форматі, Ukrainian МВА. Вікторія Алексеєнко - експерт по роботі з клієнтами МІБ.
  • 11:10 - 11:30 – Основні відмінності програм МВА. Алевтина Кудінова – академічний директор МІБ.
  • 11:30 - 12:00 – Блок операційних дисциплін на програмах МВА. Людмила Батенко - викладач на програмах МВА в МІБ.
  • 12:00 - 12:30 - Курси soft skills на програмах МВА. Олена Рижкова - викладач на програмах МВА в МІБ.
  • 12:30 - 13:00 - Блок маркетингових курсів на програмах МВА. Наталія Писаренко - професор МІБ.
  • 13:00 - 13:30 - Кава-брейк, неформальне спілкування.
  • 13:30 - 14:00 - Як МВА змінює особистість і бізнес. Ярослав Ромашко - випускник програми Intеrnational MBA в МІБ.
  • 14:00 – 14:30 - Консультації щодо вступу на програми МВА.

Інформація про спікерів

Вікторія Алексеєнко - експерт по роботі з клієнтами МІБ.

Алевтина Кудінова - академічний директор МІБ, д.е.н., доцент кафедри політичної економіки КНЕУ, бізнес-консультант. Консалтинг організацій: Українська спілка промисловців і підприємців, дочірнє підприємство «Газ-тепло» НАК «Нафтогаз України», Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, науково-дослідний економічний інститут Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, НДІ Міністерства соціальної політики України і Національної академії наук України. Більше 60 наукових публікацій.

Людмила Батенко – викладач на програмах МВА в МІБ, практикуючий експерт в області управління виробництвом і управління проектами з досвідом роботи більше 30 років. Людмила реалізувала і провела корпоративні програми і консалтингові проекти в Україні, Росії, Білорусії, Німеччині (зокрема, для компаній «Запорізький трансформаторний завод», «Полтавський ГЗК», «Интерпайп», «Нова пошта», «Електролюкс», «Comfy», «Єва», «АТБ», «Екомаркет», «Фармак», «Оболонь», «Леоні», «Ядзакі», «Jokey Plastic» та ін.). PhD, професор, магістр бізнес-освіти (Університет економіки і права Екс-Марсель, Франція), диплом Європейського фонду розвитку менеджменту, сертифікований менеджер по управлінню якістю Німецької і Європейської асоціації якості, сертифікований тренер німецької організації REFA. Автор численних публікацій по операційному і проектному менеджменту, у т. ч. підручників «Управління проектами», «Операційний менеджмент».

Олена Рижкова – викладач на програмах МВА в МІБ, сертифікований міжнародний консультант з управління (CMC, ICMCI), професійний проектний менеджер (IPMA, рівень С), партнер компанії Янсен. Олена має досвід роботи в ТОП-менеджменті більше 20 років. Експерт з організаційної діагностики та розвитку управлінських команд. Спеціалізується в області побудови внутрішньо-корпоративних комунікацій, вирішенні конфліктів, перетворенні корпоративної культури, розробки місії, бачення, цінностей, а також внутрішньокорпоративних і зовнішніх переговорів, технології управління талантами, індивідуального консультування, коучингу перших осіб. Впроваджує рішення, спрямовані на підвищення залученості, ефективності та потенціалу співробітників. Сфера наукових інтересів Олени: типології особистості DISC в умовах високо контекстної культури країн СНД; вплив типу особистості власника на ефективність роботи управлінської команди.

Наталія Писаренко – професор МІБ, к.е.н., керуючий партнер групи консалтингових компаній. Наталія має більше ніж 20-річний досвід реалізації дослідницьких і консалтингових проектів з реорганізації бізнесу, управління маркетинговою діяльністю, стратегічного маркетингу, бренд-менеджменту, digital-маркетингу. Автор більше 80 публікацій у виданнях України, Росії, Білорусі та 3 книг з питань маркетингу та організації бізнесу.

Ярослав Ромашко – керуючий партнер компанії «ARTKB» (бюро розробки хардверних продуктів), випускник програми Intеrnational MBA-2010 в МІБ. У 2016 році разом з партнерами з «ARTKB» Ярослав заснував стартап - Hushme. Це перша у світі голосова маска для конфіденційних розмов у відкритому просторі.

Завітайте на презентацію програм МВА до бізнес-школи «Міжнародний інститут бізнесу».

Захід відбудеться 6 жовтня 2018 року (субота), об 11:00 за адресою: м. Київ, Брест-Литовське шосе, 8а, бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу».

Контактний телефон: (044) 585-00-33, (067) 524-89-49.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації на сайті.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Освіта.ua
25.09.2018