Тест-драйв програм «Try True MBA» для управлінців
PR

Відвідайте 21 квітня тест-драйв програм МВА для управлінців і отримайте 4 години практичної інформації

Тест-драйв програм «Try True MBA» для управлінців

Цей захід – чудова нагода поспілкуватися з випускником програми General MBA в МІБ  – Дмитром Павленком, який на власному досвіді відчув, як знання, здобуті під час навчання на програмі МВА, вплинули на нього та його професійну діяльність, тому що зміни в компанії починаються з трансформації керівника як особистості.

Практична складова зустрічі – практикум від Людмили Батенко, бізнес-експерта, викладача на програмах МВА в МІБ.

4 години практичної інформації стануть корисними для власників і топ-менеджерів компаній; керівників функціональних підрозділів.

Спікери:

 • Людмила Батенко - PhD, професор, викладач на програмах МВА в МІБ, магістр бізнес-освіти (Університет економіки і права Екс-Марсель, Франція), диплом Європейського фонду розвитку менеджменту, сертифікований менеджер по управлінню якістю Німецької і Європейської асоціації якості, сертифікований тренер німецької організації REFA. Стажування і навчання в International Management Teachers Academy (Словенія), Академії контролінга (Мюнхен), London Business Scholl (Великобританія), Kellogg School of Management (США), The Management School of Lancaster University (Великобританія), REFA (Німеччина). Керівник програм і корпоративних тренінгів в області управління виробництвом (управління витратами, організації і нормування праці, оптимізації чисельності персоналу, проектного менеджменту). Має багатий досвід викладання в Україні, Росії, Білорусії. Керівник і учасник консалтингових проектів в Україні і Німеччині. Автор численних публікацій по операційному менеджменту.
 • Дмитро Павленко - керуючий директор Scheduling Worldwide by 4service. Останні 4 роки очолює найбільші бізнеси міжнародної дослідницької компанії «4service Group». Компанія представлена трьома брендами з проектами в 52 країнах світу. Спікер ключових міжнародних конференцій з клієнтського досвіду (Europe & CIS). Ключові компетенції - стратегічне планування і проектне управління, кризовий менеджмент, управління продажами, управління змінами.

Регламент

 • 9:30 – 10:00 – Реєстрація учасників, вітальна кава.
 • 10:00 – 12:00 – «Бути чи не бути: роль проектного менеджменту в розвитку компанії», Людмила Батенко:
 • управління проектами і сучасні вектори його розвитку;
 • чому проектне управління стає невід'ємною складовою бізнес-інструментарію;
 • чинники успіху і причини невдач в управлінні проектами;
 • наявність дієвої системи управління проектами як умова життєздатності компанії (кейс);
 • 12:00 – 13:00 – кава-брейк;
 • 13:00 – 14:30 – «Як МВА змінив мій бізнес», Дмитро Павленко;
 • 14:30 – 15:00 – сесія питань-відповідей.

Захід відбудеться 21 квітня 2018 року (субота), о 10:00 за адресою: Брест-Литовське шосе, 8а, кампус бізнес-школи «Міжнародний інститут бізнесу».

Реєстраційний внесок - 300 грн (оплата на місці).

Контактний телефон: (044) 585-00-33.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Освіта.ua
13.04.2018