Тест-драйв програм МВА - «Try True MBA» у Києві

Бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу» (МІБ) пропонує участь в практикумі про лідерство

Тест-драйв програм МВА - «Try True MBA» у Києві

Бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу» продовжує знайомити потенційних клієнтів з викладачами на програмах МВА в цьому навчальному закладі. 21 лютого в рамках такої підготовчої роботи відбудеться практикум, присвячений лідерству і його різновидам та особливостям.

Під час заходу учасники отримають відповіді на питання, що таке харизматичне і ситуаційне лідерство, чи можна харизму розвивати і як це робити правильно, як досягати цілей в бізнесі з людьми в сучасних складних умовах. Також обговорюватимуться перспективи 2020: до чого бути готовим, які ключові знання і навички знадобляться, щоб бути успішним в перспективі.

Такий практикум буде необхідним перш за все для власників і топ-менеджерів компаній, керівників функціональних підрозділів, а також фахівців, які планують розвиток управлінської кар'єри.

Спікером тест-драйву буде один з найбільш харизматичних викладачів МІБ Руслан Лемещук - сертифікований бізнес-тренер (SBTA), член Британського співтовариства психологів, експерт ряду провідних галузевих асоціацій. Він є викладачем на програмах МВА в МІБ, автором спеціалізованих курсів в галузі управління змінами і розвитку бізнесу, управління персоналом, лідерства та ділових комунікацій.

Крім того, він - практикуючий експерт в сфері стратегічного розвитку бізнесу і управління організаційною ефективністю, створення корпоративних навчальних центрів, управління людським капіталом і знаннями. У викладача багатий багаторічний досвід роботи на керівних посадах, він не з чуток знає, що таке професійні «виклики», складні, комплексні завдання підвищення ефективності і результативності бізнесу. У 2013 році Руслан Лемещук був визнаний одним з кращих директорів з персоналу, увійшов в топ HR-директорів України за версією «Інвестгазети».

Захід відбудеться 21 лютого (вівторок) 2017 року о 19:00 за адресою: пров. Ярославський (м. Контрактова площа), 1/3, HUB 4.0, зал «Evolution».

Регламент:

  • 18:30 - 19:00 - реєстрація учасників, вітальна кава;
    • 19:00 - 20:00 - Руслан Лемещук «Лідерство 2.0. Виклики сучасності і перспективи - 2020»;
    • 20:00 - 20:30 - кава-брейк;
    • 20:30 - 21:30 - Руслан Лемещук «Лідерство 2.0. Виклики сучасності і перспективи – 2020» (продовження). Сесія питань-відповідей.

Реєстраційний внесок - 100 грн.

Подробиці ви можете дізнатися за телефоном: 044 585 00 33.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Освіта.ua
17.02.2017