МІМ-Київ посіла перше місце серед бізнес-шкіл України
PR

МІМ-Київ стала першою у міжнародному рейтингу Eduniversal серед українських бізнес-шкіл

МІМ-Київ посіла перше місце серед бізнес-шкіл України

Щорічно міжнародне агентство Eduniversal складає рейтинг найкращих бізнес-шкіл світу. Це єдиний світовий рейтинг, у якому представлені українські бізнес-школи.

У рейтингу присутні 1 000 освітніх закладів із 154 країн світу, що відібрані Міжнародним науковим комітетом Eduniversal за кількісними та якісними показниками.

Цього року у рейтингу значний прорив здійснила Бізнес-школа МІМ-Київ, яка стала єдиною у лізі 4 Palmes of Excellence серед українських бізнес-шкіл.

Звання «Top Business Schools with significant international influence» носять лише 200 бізнес-шкіл світу, і МІМ-Київ - одна з таких (більше інформації про українські бізнес-школи в рейтингу). Такий здобуток найкрасномовніше говорить про престиж та визнання даної бізнес-школи на теренах України і міжнародній арені.

Оскільки до уваги в даному рейтингу беруться і деякі економічні показники, які мають пряме відношення до освіти, можна говорити, що ця нагорода свідчить і про рівень та стан бізнес-освіти у країні в цілому.

Ця перемога важлива ще й тим, що бізнес-школа країни, на території якої ведуться бойові дії, показує такі значні результати, свою еволюцію протягом року (у 2015 МІМ-Київ здобула першість у лізі 3 Palmes of Excellence).

Як здійснюється ранжирування в рейтингу?

Система оцінювання Eduniversal складається з трьох етапів:

  • офіційний відбір 1000 кращих шкіл серед поданих за кількісними та якісними показниками;
  • присвоєння Palmes of Excellence бізнес-школам у кожній країні за критерієм інтернаціоналізації;
  • ранжирування шкіл у кожній Пальмовій лізі відповідно до голосування деканів іноземних бізнес-шкіл.

Кожна Пальмова ліга носить свою назву і свідчить про різну величину впливу академічного закладу на міжнародній арені бізнес-освіти. 5 Palmes of Excellence, згідно з критеріями, присуджується бізнес-школам, що мають значний вплив на глобальному рівні (всього 100 у 2016 році), про локальний вплив бізнес-школи свідчить 1 Palme of Excellence.

При виборі слухачем бізнес-школи не останню роль відіграє міжнародне визнання. А коли міжнародні акредитації має переважна більшість освітніх закладів, рейтинг Eduniversal може стати вирішальним фактором прийняття рішення.

Більше про МІМ-Київ

Освіта.ua
10.01.2017