Eurasia Mobile Challenge - $20 000 для стартапу

Конкурс Eurasia Mobile Challenge розширює можливості розвитку технічних здібностей молоді

Eurasia Mobile Challenge - $20 000 для стартапу

Eurasia Mobile Challenge пропонує підприємцям у сфері мобільних технологій поліпшити свої бізнесові навички, продемонструвати унікальне та інноваційне мислення, виграти $20 000 і поїхати на Всесвітній мобільний конгрес в Барселоні (Mobile World Congress 2017) для участі в глобальному змаганні.

У цьому конкурсі головне – ідея, яка може трансформуватися в креативні проекти для вирішення нагальних питань окремої спільноти чи всього світу. Учасникам необхідно запропонувати свої новаторські ідеї і концепції мобільних продуктів, які зможуть покращити життя користувачів.

Реєстрація учасників проходить до 31 жовтня. Команда-претендент має заповнити аплікаційну форму на сайті та дочекатися акселераційного дня. 26 жовтня у рамках воркшопів зареєстровані команди та усі бажаючі зможуть прослухати серію тренінгів, а також протестувати і вивчити свої концепції під керівництвом менторів програми. Крім того, учасники конкурсу поспілкуються та отримають поради від місцевих і міжнародних галузевих експертів, щоб перетворити свої ідеї на реальні мобільні рішення.

Наступним етапом стане доопрацювання ідей та подання їх на оцінювання, що буде тривати у листопаді та грудні. У січні 2017 року за підсумками конкурсу будуть відібрані три команди-півфіналісти, які представлять Україну в півфіналі. У рамках півфіналу оберуть три команди-фіналісти з євразійського регіону, які отримають грошові призи – $20 000, $15 000 і $10 000 за перше, друге і третє місця відповідно, а також можливість взяти участь у Global Mobile Challenge, який відбудеться в рамках Mobile World Congress у Барселоні в лютому 2017 року.

Нагадаємо, що Eurasia Mobile Challenge – це ініціатива Групи VimpelCom Ltd., глобального провайдера телекомунікаційних послуг, частиною якого є Київстар, який прагне познайомити кожного користувача зі світом цифрових рішень. Уже вдруге конкурс Eurasia Mobile Challenge підтримує соціально-освітню ініціативу Make Your Mark («Зроби свій внесок»), мета якої – розширити можливості розвитку технічних здібностей молоді для побудови майбутнього та сприяння економічному розвитку країни.

Детальніше на сайті

Освіта.ua
26.10.2016