Як відрізнити якісний тренінг від марної витрати грошей
PR

Щоб не заплутатися при виборі тренінгу слід звертати увагу на ключові моменти запропонованих курсів

Як відрізнити якісний тренінг від марної витрати грошей

Велика кількість консалтингових компаній, які обіцяють вивести ваш бізнес на рівень нових доходів, а також психологів, які прагнуть змінити життя і світогляд людини, вражають розмахом. Зараз хіба що лінивий не намагається хоч чому-небудь навчити. Інфобізнес отримав величезне поширення — кількість навчальної продукції зашкалює. При цьому, навіть ціна не може стати критерієм гарного навчального курсу. Найчастіше дешеві семінари взагалі не дають результатів, але й серед недешевих тренінгів, можна зустріти такі, які залишають своїх клієнтів незадоволеними.

Щоб не заплутатися при виборі тренінгу, та не отримати завідомо неякісну продукцію, слід звертати увагу на ключові моменти запропонованих курсів. На сайті price.ua тренінги та курси вже підібрані у відповідності з урахуванням методик та рівнів фахівців. Спробуйте і ви самостійно розібратися, чи принесе куплений курс користь.

Важливі відмінності якісних тренінгів

1. Організатори гарного проекту ніколи не пообіцяють миттєвий результат. Тому, коли бачите обіцянки побачити результат через хвилину, або набути навичок за дві години, знайте — такий курс є безглуздим. В деяких випадках може стати навіть небезпечним. Наприклад, якщо його керівник береться позбавити вас за тиждень декількох десятків зайвих кілограмів. Запам'ятайте — миттєвих результатів досягти неможливо, коли мова йде про бізнес, схуднення або отримання певних навичок.

2. Провідник — фахівець. При цьому не важливо, наскільки харизматичним виявиться вчитель, головне — щоб він вмів висловлювати свої думки чітко, зміг би розібратися в причинах переїдання, самотності, браку грошей у своїх підопічних, підвести їх до потрібних змін переконливо, аргументовано. Людина, яка змушує милуватися собою, бубонить, говорить невиразно або змушує сміятися над своїми жартами — навряд чи дасть щось нове і корисне.

3. Наявність програми заходу. Добре організований процес навчання завжди має методичну основу. У перелік занять повинні бути включені чіткі пункти, простежуватися послідовність. Прозорість — важливий критерій якісного тренінгу.

4. Відгуки попередніх слухачів. Ознайомитися з думкою тих, хто вже пройшов курси, дуже важливо для складання об'єктивного уявлення про майбутні семінари. Надмірна ейфорія, розхвалювання, та поради піти тільки на ці курси, можуть свідчити лише про «промивання мізків». Гарним показником є відгуки з фактами ефективності і констатації власних успіхів.

5. Наявність безкоштовних семінарів поряд з платними. Багато солідних компаній надають частину тренінгів на безкоштовно. Завдяки цьому легко зрозуміти, що слухач зможе отримати в результаті. Системи, подібні до пірамід: «приведи приятеля», «пройди ще кілька рівнів, та отримаєш секретні поради», як правило, не дають позитивних результатів, та повноцінних знань.

Ознайомившись з усіма аспектами навчального курсу, зробивши правильний вибір, можна бути впевненим у тому, що тренінг принесе користь.

Освіта.ua
18.08.2016