Починайте МВА та стажуйтесь за кордоном з ВМУУ

Студенти зможуть пройти стажування у партнерів ВМУУ в Німеччині, Голландії, США

Починайте МВА та стажуйтесь за кордоном з ВМУУ

Якщо ви - студент МВА (Master of Business Administration - Магістр у галузі ділового адміністрування) Вісконсінського Міжнародного Університету (CША) в Україні, перед Вами відкриваються нові можливості.

Під час навчання за програмою МВА, яка має міжнародну акредитацію FIBAA (Фонд міжнародної акредитації програм у галузі бізнес-адміністрування), ви зможете скористатися можливістю пройти стажування за кордоном у партнерів ВМУУ (у Німеччині, Голландії та США), а також поїхати на семестр по обміну або продовжити та закінчити навчання в університетах-партнерах за кордоном (у Британії, Німеччині, Болгарії та США).

Наразі головними партнерами ВМУУ у сфері короткострокового та довгострокового стажування є такі закордонні компанії:

У Німеччині:

1) компанія ROCKWOOL у Мюнхені;

2) OVB Holding AG у Кельні;

3) AREND PROZESSAUTOMATION - м. Вітліх.

У Голландії - компанія DIAMOND FMS, а в США - Co-Serve Leadership Academy.

Ви можете стати студентами по обміну, продовжити та закінчити своє навчання за програмами МВА в університетах-партнерах у Британії, Німеччині, Болгарії та США. ВМУУ має угоди  щодо обміну студентами й активно співпрацює з Американським університетом Ричмонд у Лондоні (Великобританія), Трірським університетом в м. Т4рір (Німеччина), Університетом прикладних наук у м. Вормз (Німеччина), Університетом менеджменту м. Варна (Болгарія), Вісконсинським університетом Конкордія в штаті Вісконсин (США), Східно-Центральним університетом штату Оклахома (США).

Стажування та навчання у партнерів ВМУУ у всьому світі познайомить Вас з останніми досягненнями в галузі міжнародного управління; допоможе розглянути питання міжнародного бізнесу в різних культурних середовищах; навчить, як інтегрувати та застосовувати знання, підходи й методи в різних практичних ситуаціях.


Якщо Ви забажаєте проходити практику в Україні, до вашої уваги - наші українські партнери.

А ось відгуки студентів та викладачів ВМУУ про стажування та навчання:

Ростислав Любченко – Porsche Finance Group (студент магістратури, 2014):

Працюючи в Porsche Finance Group, я зрозумів, які корисні знання ВМУУ дав мені впродовж майже 4 років моєї освіти. Porsche Finance Group – це великі міжнародні компанії в галузі бізнесу, лізингу та кредитування автомобілів з офіційними дилерами в Україні. Безумовно, найкориснішими знаннями для мене, коли я працював там як стажист, були англійська та ділова англійська мова. Моїм основним обов’язком був зв’язок з великою кількістю колег, ділових партнерів та іноді топ-менеджментом з Австрії. Я радий, що на наших щотижневих зустрічах розумів кожне слово, усі бізнес-умови моїх колег. Також хотів би відзначити такі наші курси, як економіка підприємства та економічна теорія, де я отримав ґрунтовні теоретичні знання. Це дозволило мені швидко зорієнтуватися в компанії, зрозуміти принципи її роботи й використовувати мої знання на практиці. Я вдячний ВМУУ та його викладачам за їх роботу й бажання зробити все якнайкраще для студентів.

Професор Йорн Блок, який 15 грудня 2014 р. увійшов у 20 найсильніших науковців у німецькому рейтингу “Бізнес-адміністрація" ("Handelsblatt", 15 December 2014).

Мені дуже приємно наголосити на важливості нашого студентського обміну. Також я із задоволенням хочу підкреслити високу академічну якість студентів ВМУУ, які впродовж цього семестру навчаються на магістерському факультеті Трірського університету в Німеччині. Обидва студенти вивчають курси, які я викладаю, і є серед найбільш активних студентів у класі. Їм досить легко вивчати курси нашої магістерської програми, отримувати гарні оцінки. Їх рівень володіння англійською мовою є дуже високим...(17 грудня, 2014 р.).

Прийом документів на МВА програму здійснюється до 10 лютого 2016 р.

Телефонуйте та приходьте: Тел.: (044) 236-19-16, 486-06-66, м. Київ, вул. Тургенєвська, 8/14, кім. 1-4, Е-mail: wiuu@wiuu.edu.ua, www.wiuu.edu.ua

Дізнатись більше

Освіта.ua
24.12.2015