Основи підприємництва - з перших вуст

Унікальний практичний курс «Підприємництво» від Вісконсинського міжнародного Університету в Україні

Основи підприємництва - з перших вуст

Вже другий семестр поспіль студенти Вісконсинського міжнародного Університету (США) в Україні мають чудову нагоду переймати практичні навички ведення підприємницької діяльності у кращих бізнесменів світу. Це стало можливим завдяки запровадженню в квітні 2015 року унікального практичного курсу «Підприємництво», що одразу набув популярності як серед студентів бакалаврських так і магістерських програм, і успішно розвивається.

Унікальність курсу, який серед студентів також носить назву «Бізнес-студії», полягає перш за все в тому, що його читають запрошені професори, підприємці з Німеччини, Австрії, США, Австралії та інших країн. Але крім отримання практичних знань безпосередньо від власників бізнесу, студенти ВМУУ також мають можливість пройти стажування у компаніях, які вони очолюють. Особливо цінні такі стажування для студентів МВА, які в даний час не мають роботи.

Серед викладачів курсу «Підприємництво» чимало гучних імен. Зокрема, це Адальберт Лота (Австрія) – директор Swarovski Holding AG, почесний генеральний консул (1999-2007) і виконуючий обов’язки торгового радника Федерального канцлера Австрії, почесний доктор філософії НПУ імені М.П.Драгоманова, почесний доктор ділового адміністрування та почесний професор менеджменту ВМУУ, почесний сенатор; Майкл Русс (Німеччина) – видавець та генеральний директор топ-журналу Frankfurt Rhein-Main, почесний доктор філософії Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (Волинська обл.), почесний професор журналістики ВМУУ; Філіпп Шмідт – магістр міжнародного бізнесу, керівник служби депутата Бундестагу Іана Мецлера; Хендрік Досс — член ради директорів Німецько-українського товариства економіки і науки, почесний доктор та викладач Київського національного університету технологій та дизайну і ВМУУ; та інші.

«Підприємництво є одним з найбільш важливих аспектів ведення власного бізнесу. Це є наріжним каменем нашого навчального процесу в університеті. Ви не можете просто почати свій власний бізнес, вам потрібно знати основи, і як почати з максимальною ефективністю. Тут не йдеться про ідеї. Це про те, як ідеї втілювати в життя. Дякую університету за цю чудову можливість!», — так охарактеризував курс «Підприємництво» студент першого курсу ВМУУ Дмитро Бутузов.

Студенти із задоволенням відвідують лекції цього курсу, беруть участь в обговореннях, дізнаються, якими саме якостями має володіти успішний менеджер. Це, без сумніву, ще один крок до їх успішної кар’єри у майбутньому.

Освіта.ua
17.11.2015