Безкоштовні курси з e-commerce від Google

E-commerce Академія Google стартує у вересні 2015 року

Безкоштовні курси з e-commerce від Google

Google Україна оголошує про старт Всеукраїнської програми “Ваш бізнес онлайн” із розвитку українського бізнесу. В рамках цієї програми розпочинається набір учасників до E-commerce Академії Google.

У сучасному світі важливість онлайн-бізнесу для сучасної економіки зростає кожного дня. Обіг та кількість клієнтів великих онлайн-платформ в різних країнах світу часто перевищує аналогічні показники компаній, які ведуть більш традиційний бізнес. Зараз важко знайти компанію-виробника або постачальника послуг, що не має свого сайту з онлайн-магазином. Тенденції показують, що обсяг покупок онлайн постійно зростає, кордони стираються, і можна легко придбати товари з іншого куточка світу, або знайти клієнтів в інших країнах. Отже, в таких умовах стає дуже важливим пошук своєї аудиторії, свого постійного клієнта, грамотне планування просування власних товарів за допомогою онлайн-інструментів.

E-commerce Академія Google - комплексна освітня програма, що охоплює ключові моменти створення та розвитку бізнесу в Інтернет. В Україні існує велика кількість компаній, які виробляють високоякісні товари за конкурентними цінами та демонструють великий потенціал до зростання та розвитку. Дана ініціатива створена аби допомогти виробникам поглибити їх знання та розуміння того, як будувати правильний e-commerce бізнес та розвивати власні бренди в Інтернеті, шукати аудиторію, нових клієнтів, нові ринки збуту тощо. 

Програма включає в себе конференцію, яка відбудеться у місті Києві та серію онлайн семінарів, під час яких експерти Google Україна розкажуть, як правильно створити сайт, розробити ефективну маркетингову стратегію просування, дадуть рекомендації з юридичних, фінансових питань та логістики. 

E-commerce Академія Google стартує в вересні 2015 року. Якщо вам цікава дана ініціатива, будь ласка, заповніть анкету. Участь у програмі безкоштовна. Поспішайте, кількість місць обмежена.

Освіта.ua
23.07.2015