Kmbs дайджест: чим жила школа у червні

Старт "Школи мерів", вихід нового випуску innovations.journal та багато інших подій у дайджесті kmbs

Kmbs дайджест: чим жила школа у червні

Завершення першого місяця літа - завжди особлива пора як в Києво-Могилянській Бізнес Школі, так і в усій Академії. Адже наприкінці червня відбувається урочиста церемонія Конвокації. Дипломи MBA kmbs отримали випускники п’яти груп - President`MBA, Executive MBA, Agro MBA, MBA in Leadership та Master of Banking and Finance.

Зі святом випускників вітали президент Академії Андрій Мелешевич, почесний президент В’ячеслав Брюховецький. З урочистою промовою на честь 400-річчя університету на церемонію завітав Президент України Петро Порошенко.

Також в червні в рамках міжнародного виїзного модулю учасники Executive МВА відвідали Швецію. Управлінці досліджували концепцію Lean–менеджменту, ключовими постулатами якої є клієнт-центричність та персонал-центричність, що забезпечують сфокусованість на створенні цінності для клієнта разом із постійним вдосконаленням виробничих процесів.

В червні вийшов новий випуск innovations.journal - щорічного видання kmbs, в якому ми публікуємо матеріали наших викладачів, гостьових спікерів, інтерв’ю з випускниками бізнес-школи та інші статті про персональний та професійний розвиток управлінця.

Продовжується проект kmbs IDEA days. В червні говорили про перспективи та можливості українських компаній в глобальному середовищі, системне мислення, брендинг для перших осіб, дискутували про сучасне мистецтво на перетині культурної і бізнесової сфер та багато іншого. Найближчі IDEA-події тут.

Програми управлінського розвитку


В червні стартувала перша в Україні "Школа мерів" - освітня програма для діючих та майбутніх міських голів і їхніх команд. Серед 29 команд-претендентів було обрано 13 найпотужніших, які представляють 12 міст країни: Суми, Полтава, Боярка (Київська обл).,Енергодар (Запорізька обл.),Чернівці, Черкаси, Миколаїв, Бородянка (Київська обл.), Житомир, Кривий Ріг (Дніпропетровська обл.), Чернігів, Біла Церква, (Київська обл.). Попереду 3 місяці інтенсивного навчання, після чого майбутні міські голови втілюватимуть напрацьовані ідеї та стратегії в життя. Вітаємо учасників в kmbs! Більше про Школу мерів тут.

Відбулась програма “Вирішення управлінських дилем. Процеси мислення ТОС”. Про те, що є причиною та наслідком управлінських дилем, як виявити хибні припущення та як знайти рішення, вигідне для всіх сторін, учасники розбирались разом із викладачем kmbs Юлією Плієвою.

Також пройшла короткострокова програма “Школа фінансів для нефінансових менеджерів” з Володимиром Савчуком. Протягом 3 днів 25 управлінців вивчали інструменти, які допоможуть цілісно розуміти фінансову систему компанії та приймати ефективні управлінські рішення.

Вдруге відбулася програма «Школа сервісу» з Анастасією Владичинською. Учасники програми говорили про роль сервісу в житті та бізнесі, досліджували цикл клієнтського досвіду та працювали над створенням власних сервіс-стратегій. Гест-спікером програми, який ділився своїм досвідом впровадження змін у сфері сервісу, став член правління “ОТП банку” Володимир Мудрий. Наступна програма «Школа сервісу» відбудеться у Рівному вже наприкінці липня.

На “Школі стратегічних змін” з Володимиром Павелком в Рівному управлінці з різних куточків західної України говорили про принципи ведення змін на різних етапах життєвого циклу компанії, та особливо, в умовах невизначеності.

kmbs в ЗМІ

Едуард Мальцев: “Оптимізм допомагає лідеру не тільки знаходити сили для себе, але й ділитись ними”. Колонку керівника Executive МВА kmbs можна прочитати тут...

Статтю Оксани Щегельської, викладача Києво-Могилянської Бізнес Школи, про те, що потрібно враховувати задля якісної трансформації в компанії можна прочитати тут...

В рамках спецпроекту kmbs ALUMNI stories - історії з життя та бізнесу наших випускників - вийшло інтерв’ю з Александр Мисюренко, власником кондитерської компанії «Бриошъ». “Дух підприємництва – це те, що може спонукати вийти з великого бізнесу і відкрити маленький – але на 100% свій”. Читати більше тут...

Події kmbs

В рамках розвитку міжнародної співпраці на зустріч до Києво-Могилянської Бізнес Школи прилетів директор з питань громадської політики мережі Facebook у Скандинавії, Центральній і Східній Європі та Росії Thomas Myrup Kristensen разом зі своєю командою. Спільно з деканом Олександром Савруком та командою kmbs обговорювали можливості та потенціал мережі фейсбук у сфері бізнесу в Україні.

27 червня в рамках фестивалю для випускників та всієї могилянської спільноти КМА400FEST: Welcome home! kmbs організувала фотопроект для Книги рекордів України - створення наймасовішого колективного фото, що стало продовженням проекту відомого українського фотографа Ігоря Гайдая – РАЗОМ.UA. 

Освіта.ua
21.07.2015