General MBA від МІБ отримала акредитацію ACCA

Партнерство з ACCA полегшить випускникам процедуру отримання кваліфікацій ACCA в майбутньому

General MBA від МІБ отримала акредитацію ACCA

У червні 2015 року магістерська програма Міжнародного інституту бізнесу General MBA була акредитована Асоціацією присяжних сертифікованих бухгалтерів (ACCA) (the Association of Chartered Certified Accountants).

Для слухачів та випускників визнання програми ACCA означає підтвердження того, що викладання в Міжнародному інституті бізнесу здійснюється на найвищому рівні, а також, що бізнес-школа надає підтримку студентам ACCA. Раніше, як і інші МВА програми МІБ, General MBA підтвердила міжнародну акредитацію AMBA.

Таким чином, Міжнародний інститут бізнесу став одним з перших навчальних закладів в Україні, чия програма отримала престижну світову акредитацію ACCA.

Партнерство Міжнародного інституту бізнесу і ACCA дозволить випускникам програми General MBA значно полегшити процедуру отримання кваліфікацій ACCA в майбутньому, оскільки ряд іспитів рівня Fundamental буде зарахований при проходженні навчання на General MBA.

Мова йде про такі курси:

  • F1 Роль бухгалтера в бізнесі.
  • F2 Управлінський облік.
  • F3 Фінансовий облік.

Отримавши певну кількість звільнень від іспитів ACCA, студенти виграють, оскільки це дає їм можливість отримати міжнародну кваліфікацію в більш короткі терміни.

ACCA (Асоціація Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів) - це всесвітнє об'єднання професійних бухгалтерів. Мета організації - в будь-якій країні світу надавати необхідну в бізнесі кваліфікацію наполегливим, здібним і амбітним людям, які прагнуть мати перспективну роботу в сфері бухгалтерського обліку, фінансів та менеджменту.ACCA підтримує 170 000 членів і 436 000 студентів у 180 країнах, допомагаючи їм будувати кар'єру в бухгалтерії та бізнесі, з навичками, які відповідають вимогам роботодавців.

Незважаючи на те, що кваліфікація ACCA традиційно сприймається як бухгалтерська або аудиторська, вона набагато ширше і являє собою повний набір професійних знань, необхідних фінансовому лідеру.

Для прикладу, на рівні Fundamental всього два іспити з фінансового обліку і один з аудиту. Решта іспитів охоплюють такі області як корпоративне право, управління ефективністю, оподаткування, фінансовий менеджмент.

Навчальна програма підготовки по кваліфікації ACCA включає наступні предметні області: фінансовий облік, управлінський облік, фінансовий менеджмент, бізнес-стратегія та ефективність діяльності, аудит та оподаткування.

Наявність кваліфікації ACCA дозволяє працювати на позиціях такого рівня як, наприклад, фінансовий директор / CFO, фінансовий контролер, головний бухгалтер, керівник департаменту корпоративної звітності, керівник інвестиційного департаменту, начальник податкового департаменту, начальник служби внутрішнього аудиту, директор з розвитку бізнесу і т.і.

Освіта.ua
20.07.2015