Стратегічні рішення в умовах невизначеності

16-17 грудня kmbs та Apple Consulting запрошують на майстер-клас доктора Елі Шрагенхайма

Стратегічні рішення в умовах невизначеності

16-17 грудня доктор Елі Шрагенхайм, на запрошення AppleConsulting та Києво-Могилянської Бізнес Школи, проведе в Києві авторський майстер-клас про стратегію і прийняття управлінських рішень в умовах невизначеності. Тема: Як створити визначальну конкурентну перевагу і сформувати стратегію на найближче майбутнє?

Цей захід зацікавить керівників, які точно вірять, що можуть досягти значно більших результатів навіть у теперішній ситуації, але поки не знають, як це зробити.

Елі Шрагенхайм - визнаний в усьому світі експерт в теорії обмежень. Він близький соратник Голдрата, один з "теоретиків" ТОС. Спеціаліст по створенню проривних стратегій з досвідом впровадження у великій кількості компаній з різних галузей і багатьох країнах. Автор і співавтор десятка книг, з них найбільш відомі - "Управлінські дилеми" і "Необхідно, але недостатньо".

На майстер-класі Елі розповість, як шукати відповіді на ключові питання бізнесу: 

  • Що ми повинні продавати? Які зміни важливо внести в наші продукти / послуги, і як краще розуміти, що насправді потрібно клієнтам?
  • Як створити визначальну конкурентну перевагу, на яких клієнтах фокусувати основні зусилля і як правильно комунікувати свої переваги ринку?
  • Як захистити компанію від високих ризиків і як в умовах невизначеності сформувати стратегію на найближчі роки?

Доктор Елі Шрагенхайм познайомить учасників з набором ефективних управлінських інструментів, що дозволяють будь-якій організації розробити стратегію на найближчі роки, а кожному управлінцю—побудувати прибутковий бізнес, зберігаючи при цьому його стабільність. Кожен з вас буде «озброєний» інструментами створення визначальну конкурентної переваги, аналізу потенціалу власних компаній та розробки нових продуктів.

Це дозволить не тільки приймати дуже точні і усвідомлені рішення в умовах невизначеності, але і з більшою впевненістю дивитися в майбутнє.

Сьогодні власники і топ-менеджери компаній знаходяться в досить критичній ситуації, щодня стикаючись з серйозними викликами і складними дилемами. Зміни відбуваються занадто швидко і для багатьох стає складно відповісти, яка стратегія розвитку їх бізнесу на наступний рік?

Майстер-клас пройде з 10 до 18 години за адресою: Київ, вул. Жилянска 75, Бізнес центр «Євразія», Академія ДТЕК.

Вартість дводенного майстер-класу:  6400 грн (без ПДВ). Контакти: Наталя Черепухіна +38 (067) 502-26-68, nch@kmbs.com.ua, Віра Корабліна +38 (063) 436-05-67, vira@kmbs.com.ua, Тимур Демчук +38 (097) 624-96-24, tdem@kmbs.com.ua.

Освіта.ua
10.12.2014

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!