Безкоштовні онлайн бізнес-курси для всіх
PR

Нова ініціатива запускає масові відкриті безкоштовні онлайн курси під назвою «Роль бізнесу в суспільстві»

Безкоштовні онлайн бізнес-курси для всіх

8 вересня 2014 року стартувала нова ініціатива, що дозволить будь-кому отримати краще розуміння ведення бізнесу, завдяки співпраці між глобальною фінансовою організацією АССА, Бізнес школою Університету Екзетера та інтерактивною навчальною платформою FutureLearn.

Разом вони запускають масові відкриті онлайн курси (англ. Massive Open Online Course – MOOC) під назвою «Роль бізнесу в суспільстві» (англ. Discovering Business in Society), які будуть безкоштовними і доступними всім через мережу Інтернет. Мета цих восьмитижневих курсів – надати кожному можливість дізнатись про принципи ведення бізнесу, а саме студентам, працюючим фахівцям без досвіду в бізнесі, охочим повернутися на роботу після тривалої відсутності та всім тим, хто прагне далі себе навчати. А для тих, хто зацікавлений в побудові фінансової кар’єри та отримання членства в АССА, ці курси можуть стати першим кроком до втілення цієї мети.

Клер Мінчінгтон, виконавчий директор АССА, говорить: «Перевага цих курсів в тому, що вони всеохоплюючі. Так, вони є чудовим способом почати фінансову кар’єру з ACCA кваліфікацією, але в рівній мірі вони корисні тим, хто прагне почати свій бізнес або тим, хто хоче повернутися на роботу з новими навиками. Часто люди, які вже працюють, прагнуть змінити кар’єру, і курси дають їм можливість відчути особливості діяльності в бізнес-середовищі. Вони відкриті усім і усюди, для будь-якого віку».

«Оскільки вони проводяться повністю онлайн, будь-яка людина в світі з доступом до мережі Інтернет може на них навчатися, хоча вони і надаються престижним британським університетом. Навіть якщо після проходження курсів людина не використає нові знання для подальшої кар'єри чи підприємницької діяльності, вона матиме більш глибоке розуміння ролі бізнесу в суспільстві».

Курс «Роль бізнесу в суспільстві» покриває такі теми:

  • Призначення і види бізнес-організацій
  • Мінливий світ бізнесу
  • Регулятивні фактори та фактори навколишнього середовища
  • Економічні фактори
  • Внутрішня організація та управління

Перший крок в фінансову професію.

Для тих, хто пройде курс і вирішить пройти оцінювання в кінці, що додається за окрему плату, це може стати першим кроком для того, щоб стати АССА кваліфікованим фінансовим фахівцем.

Після успішного завершення кінцевого іспиту, кандидати зможуть отримати залік на іспит АССА F1 «Роль бухгалтера у бізнес-середовищі».

Клер Мінчінгтон говорить: «Якщо Ви вирішили будувати кар’єру у сфері фінансів, для Вас є можливість отримати першу частину АССА Кваліфікації. Тим не менш, ми не запустили онлайн курси з єдиною метою надати людям можливість отримати нашу глобально визнану кваліфікацію. Ті, хто проходитиме курси, не зобов'язані здавати іспит в кінці. Ці курси відкриті не лише тим, хто хоче стати АССА кваліфікованим фінансовим працівником. Нашою цінністю завжди був відкритий доступ і ці онлайн курси є ще одним свідченням цього.»

Дізнатись більше про масові відкриті онлайн курси «Роль бізнесу в суспільстві» та безкоштовно зареєструватись на них можна на веб-сайті FutureLearn.

Освіта.ua
30.09.2014

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!