Консультативна платформа MBA від МІБ

9 вересня Міжнародний інститут бізнесу запрошує взяти участь в Консультативній платформі МВА

Консультативна платформа MBA від МІБ

Для тих, хто зацікавлений у навчанні за однією з MBA програм Міжнародного інституту бізнесу - Еxecutive MBA або International Еxecutive MBA, що стартують в жовтні, МІБ проводить спеціальний захід під назвою «Консультативна платформа MBA».

У ролі консультантів з програм МВА виступлять:

  • Савчук Володимир, професор програми МВА Міжнародного інституту бізнесу, професійний консультант в області стратегічного управління і фінансового менеджменту. Керуючий партнер консалтингової компанії "Стратегічний партнер".
  • Батенко Людмила, к.е.н., доцент, магістр бізнес-освіти (університет економіки і права Екс - Марсель, Франція). Керівник програм і корпоративних тренінгів в області управління виробництвом (управління витратами, організації та нормування праці, оптимізації чисельності персоналу, проектного менеджменту).
  • Окунєв Олександр, голова правління ПАКУ, засновник Центру корпоративного управління МІБ, відомий в Україні фахівець у галузі корпоративного права. Багаторічний досвід реалізації консалтингових проектів у складі команд консультантів International Finance Corporation (IFC) в Україні (1996 - 2001), та МІБ (з 2001).
  • Випускники програм Executive і International MBA.

У неформальній обстановці учасники платформи отримають інформацію "з перших вуст" про те, які результати навчання, навіщо успішним бізнесменам і менеджерам витрачати час і гроші на навчання, що ж в "сухому залишку" отримують на виході слухачі програм МВА.

Програми Executive MBA та International Executive MBA від Міжнародного інституту бізнесу - єдині в Україні, акредитовані британською Асоціацією МВА (АМВА), незмінно входять до світового рейтингу кращих програм менеджмент-освіти.

Вхід вільний. Реєстрація - на сайті МІБ. Час, місце проведення: 9 вересня, о 18.00, Бізнес-клуб "Belgravia", вул. Прорізна 18 / 1г.

Учасники заходу отримують знижку на навчання у розмірі 7%.

Освіта.ua
27.08.2014

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!