Управління створенням вартості

3-5 липня Единбурзька бізнес-школа запрошує на триденний семінар «Управління створенням вартості»

Управління створенням вартості

Единбурзька бізнес-школа запрошує на триденний семінар для власників компаній та топ-менеджерів «Управління створенням вартості».

Основне завдання семінару – ознайомити учасників з фінансовими інструментами прийняття стратегічних рішень, а також з ключовими принципами планування та управління проектами, залучення фінансування і виходу на ринки капіталу.

Набуті знання допоможуть в прийнятті стратегічних рішень, спрямованих на створення та збільшення вартості компанії.

В основу семінару покладені фундаментальні принципи теорії управління проектами, фінансового та інвестиційного аналізу, а також специфічні питання їх застосування в умовах ринків.

План семінару:

День 1

1. Вступ та інструменти аналізу.
2. Діагностика компанії.
3. Розвиток бізнесу. Інвестиційні рішення.
4. Поглинання компаній.
5. Рішення про структуру капіталу.

День 2

6. Фінансування проектів.
7. Випуск і розміщення цінних паперів.

День 3

8. Планування і управління виконанням проектів.
9. Резюме. Управління створенням вартості.

Ведучі:
Іван Компан та Сергій Гвоздьов.

Іван Компан — фахівець в галузі фінансів з більш ніж 20 річним стажем, є власником і керівником компанії Kompan Consulting, партнером компанії Alecco Capital – інвестиційної компанії, яка була заснована групою українських, російських, американських і сінгапурських фахівців в інвестиційно-банківській справі, управлінні активами, стратегічному і управлінському консультуванні, надає послуги в області злиття і поглинань та залученні коштів для місцевих та іноземних компаній на ринках США і Південно-Східної Азії.

Сергій Гвоздьов є засновником Українського Фонду Розвитку Менеджменту і консультантом з управління проектами та операціями. Впроваджував теорію обмежень (ТОС) і проекти з консалтингу і навчання в таких компаніях, як: «ДТЕК» (Донецьк паливно-енергетична компанія), ЗТР (Запорізький Трансформаторний Завод), FFS (Fast Food Systems, торгові марки «Піца Челентано» і “Potato House“), Snite (Київська меблева компанія), IDS (Industrial Distribution Systems, торгові марки «Миргородська» і «Моршинська», Nestle, Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль і т.д.).

Дата семінару — 3-5 липня 2014. Тривалість семінару — 3 дні. Вартість — 12 500 грн. (включно з ПДВ).

Отримати більше інформації і зареєструватися на семінар можна за телефоном: (+38 044) 221-14-41 або по e-mail: info@britishmba.in.ua.

Освіта.ua
26.06.2014